برترین بوتیک هتل های بلگراد

برترین بوتیک هتل های بلگراد

اگر شما هم جزو کسانی هستید که به فضای بوتیک هتل‌ها علاقه دارند، در سفر به بلگراد هم می‌توانید در یکی از آن‌ها اقامت کنید.

بوتیک‌ هتل‌ها به آرامی گسترش پیدا کرده و محبوب می‌شوند و جای تعجب دارد که چرا انقدر این روند طول کشیده است. چه اقامتگاهی بهتر از یک هتل کوچک پیدا می‌کنید که تمام توجه خود را به جنبه دیزاین همه چیز معطوف کرده و ترکیبی عالی از شیک بودن و راحتی را به شما پیشنهاد می‌کند؟ بلگراد در زمینه بوتیک‌ هتل‌ها کمی کند پیش رفته اما گزینه‌های جذابی برای پیشنهاد دارد. این موارد برخی از بهترین بوتیک هتل‌های شهر هستند.لایف دیزاین هتل
«لایف دیزاین هتل» (LifeDESIGN Hotel) اقامتگاهی چهار ستاره در یکی از معروف‌ترین خیابان‌های مرکز شهر بلگراد است. شاید اینجا هویت منحصر به فردی نداشته باشد اما به شیوه خودش اقامتتان را به یادماندنی می‌کند. می‌توانید از امکانات اسپا هم بهره‌مند شوید. اتاق‌های این بوتیک هتل بین بیزنسی و معمولی به تعادل رسیده‌اند. در اینجا از اینترنت رایگان و رستوران داخل هتل هم می‌توانید استفاده کنید.
هتل ۸۸ رومز
وقتی درباره یک بوتیک هتل حرف می‌زنیم شاید ۸۸ اتاق کمی زیاد باشد اما نمی‌توان شایستگی‌های آن را نادیده گرفت. «۸۸ رومز» (88 Rooms) به استایل گرایش داشته و به زیبایی شناسی و راحتی در آن دقت ویژه‌ای داشته‌اند تا اقامت دلچسبی را برای مهمانان تضمین کنند. موقعیت این بوتیک‌ هتل هم بسیار هیجان‌انگیز است و رستوران پشت بامش مناظری پانورامیک از شهر را به بازدیدکنندگان ارائه می‌کند. در اینجا از امکانات خوبی مانند باشگاه ورزشی، اینترنت رایگان، کافه و رستوران داخل محوطه بهره‌مند خواهید بود.
هتل اسکوئر ناین
«اسکوئر ناین» (Square Nine) چیزی متمایز از دیگران دارد. این ساختمان بی‌همتا درست در قلب شهر واقع شده اما منحصر به فرد بودنش به هیچ عنوان کمرنگ نمی‌شود. اینجا جزو بوتیک‌ هتل‌هایی به شمار می‌رود که فرق بین اوقات خوش و بهترین خاطرات را به شما می‌چشانند. اسکوئر ناین بدون شک یکی از هتل‌های با استانداردهای جهانی بلگراد است و با اسپا و مرکز سلامتی اختصاصی به همراه مناظری زیبا از تراس یک اقامت عالی و کامل را برایتان می‌سازد.
هتل مینت گارنی
«هتل مینت گارنی» (Mint Garni) شاید موقعیت ایده‌آلی نداشته باشد اما این اقامتگاه چهار ستاره با چیزهای دیگری این کمبود را جبران می‌کند. برای شروع بد نیست به رستوران آن اشاره کنیم که یکی از بهترین رستوران‌های هتل شهر است و همچنین می‌توانید به تورهایی ملحق شوید که تجربه گردشگری شما را در بلگراد بسیار متفاوت می‌کنند. سگ‌ها اجازه ورود به این هتل را دارند که شاید با قوانین معمول بلگراد کمی تفاوت داشته باشد.
بلگراد آرت هتل
«کنز میهایلووا» (Knez Mihailova) معروف‌ترین خیابان بلگراد است و تقریباً تمام جاذبه‌های بزرگ شهر در آن قد علم کرده‌اند تا پذیرای بازدیدکنندگان باشند. هر هتلی که در این خیابان باشد ارزش امتحان کردن را دارد ولی «بلگراد آرت هتل» (Belgrade Art Hotel) از یک هتل معمولی هم فراتر است و واژه هنری که در نامش می‌بینید تنها یک اشاره بدون دلیل نیست. از امکانات این بوتیک هتل باید به اینترنت رایگان، رستوران، اسپا و برخی امکانات بیزنسی اشاره کرد.
تاون هاوس ۲۷
بلگراد پر از بوتیک‌ هتل‌های مختلف نیست اما آن‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند تمام امکانات ممکن را برای مهمانان خود فراهم کرده‌اند. «تاون هاوس ۲۷» (Townhouse 27) درست در صف اول انقلاب بوتیک هتل قرار داشته و موقعیت ایده‌آلش در مرکز شهر اولین ویژگی معروفش به حساب می‌آید. آثار مجسمه ساز بلگرادی «گابریل گلید» (Gabriel Glid) در گوشه و کنار هتل به نمایش گذاشته شده‌اند و شیک بودن فضا را دو چندان می‌کنند.
کوئینز آستوریا دیزاین هتل
یک بوتیک هتل دیگر بلگراد که برای خود شهرت خوبی رقم زده، «کوئینز آستوریا دیزاین هتل» (Queen’s Astoria Design Hotel) است. این اقامتگاه با دیزاین بدون نقص و دقت ویژه‌ای که به جزئیات کرده توانسته به خوبی از پس این شهرت برآمده و مهمانان خود را راضی نگه دارد. این بوتیک هتل، تاریخی طولانی پشت سر دارد و یکی از معدود اماکنی است که می‌توانیم عبارت «سنتی اما مدرن» را درباره‌اش به کار بگیریم.