شهر سیه نا در ایتالیا

اسم کشور ایتالیا امکان دارد که فورا ذهنتان را به سمت منطقه توسکانی ببرد.

جایی پر از مزرعه های زیتون، مناظر کوهستانی بدیع که با خورشید مدیترانه ای گرم می شود، یا شاید هم سبزی چمنزارهای وسیع و بی انتهایش. ما به شما اطمینان می دهیم که هر سانتیمتر از سیه نا واقعا شگفت انگیز است و جایی عالی برای گشت و گذار. سیه نا یکی از لوکیشن های فیلم جیمز باند است و وقتی که در خیابان های آن قدم می زنید انگار که در هر حال قدم زدن در رویایی هستید که به واقعیت تبدیل شده است.
شهر باستانی سیه نا در طول ۳ تپه کشیده شده است و و پیازا دل کمپو هم در آن واقع شده است، می توانید از پیازا دل کمپوی شگفت  انگیز بالا بروید تا چشم انداز خارق العاده از شهر داشته باشید. شاید هم دوست داشته باشید در موزه های تاریخی آن بگردید، فقط یک توصیه، حتما قبل از سفر حافظه ی  گوشیتان را کاملا پاک کنید تا مطمئن شوید در سیه نا فضای کافی برای عکس گرفتن را دارید.  

سیه نا ، مانند سایر شهرهای تپه توسان ، برای اولین بار در زمان ایتروسکان ها (حدود 900-400 قبل از میلاد مسیحی) ساکن شدند ، هنگامی که در آن قبیله ای به نام سیه نا سکونت داشت. Etruscans قبیله ای از افراد پیشرفته بودند که با استفاده از آبیاری چهره مرکزی ایتالیا را برای بازیابی زمین های بدون مالک تغییر می دادند ، و سنت  آنها از ساخت خانه های خود در قلعه های مرتفع حمایت می کردند. یک شهر رومی به نام سانا جولیا در زمان امپراطور آگوستوس در این مکان تأسیس شد. برخی از باستان شناسان ادعا می کنند که سیه نا برای یک دوره توسط یک قبیله گالی به نام Senones کنترل می شد.