بلیط هواپیما قشم


بلیط هواپیما قشم


بلیط هواپیما قشم را از کجا تهیه کنم؟

بلیط هواپیما قشم ، بزرگترین جزیره خلیجفارس که در تنگه هرمز قرارگرفته قشم نام دارد. این جزیره زیبا از دستنخوردهترین مناطق ایران است که جاذبههای گردشگری طبیعی بیشماری دارد. بلیط هواپیما قشم بهترین راه سفر به این جزیره زیباست. اگرچه از راه دریایی هم میتوان به این جزیره رفت اما بهترین و آسانترین راه همان بلیط هواپیما قشم و خرید بلیط هواپیما می باشد. هیچ سفری بهاندازه مشاهده سواحل زیبای خلیجفارس نمیتواند آرامشبخش باشد. مردمان این ناحیه بسیار میهماننواز هستند و معاشرت با آنها بسیار دلپذیر خواهد بود. خرید بلیط خارجی مانند بلیط هواپیما استانبول را فقط از بوکینگ پرشیا بخواهید.
فرودگاه تقریباً در وسط شهر قرارگرفته و ازآنجا با تاکسی میتوان بهراحتی به بخشهای دیدنی مختلف جزیره سر زد. بلیط هواپیما قشم و بلیط ارزان هواپیما شما را به دیدن تنگه تا بام قشم فرا می خواند. در این شهر فقط زیبایی و سادگی خواهید دید در اینجا خبری از امکانات پرزرقوبرق کیش نیست بلکه این منطقه بافت تاریخی خود را حفظ کرده و هنوز شلوغی و ترافیک این نقطه از ایران را تصرف نکرده است.
شاید به همین دلیل است که بیشترین تردد مسافر در این نقطه از سواحل خلیج فارس صورت میگیرد. تیر تا شهریور قشم بسیار گرم است و شاید مسافرین در این ایام سال به حداقل خود میرسند بلیط هواپیما قشم و بلیط چارتر در این زمان در کمترین سطح خود خواهد بود. اگر طاقت گرمای زیاد رادارید و ازجمله علاقهمندان گرما هستید در این زمان سفر ارزانی میتوانید به این شهر داشته باشید.  بلیط هواپیما در وب سایت بوکینگ پرشیا به صورت آنلاین انجام می شود.

 


 


بلیط هواپیما قشم : اقامتگاه های جزیره قشم

درقشم خبری از رزرو هتل های چندین ستاره و باشکوه نیست اما اقامتگاههای تمیز و زیبایی میتوان در این شهر یافت. بلیط هواپیما قشم امکان مشاهده بازارهای متعدد این شهر را که هم به شکل سنتی و هم مدرن به ارائه خدمات مشغولاند برای شما فراهم میآورد. جزایر حرا مکان بسیار مناسبی برای بازدید در قشم است. شما با هزینه بسیار اندک میتوانید قایق بگیرید و از زیباییهای جزیره دیدار کنید. تست کردن و خوردن غذاهای محلی و جنوبی یکی از هیجانانگیزترین بخشهای سفر به قشم است. بیشتر غذاهای محلی قشم از ماهی تهیه میشوند؛ اما شما در خانههای محلی قشم شیر بز و غذاهایی که با فرآوردههای لبنی آن درستشده و حتی خوراک کرم را میتوانید تست کنید. تجربه بسیار جالب و هیجان انگیزی خواهد بود. رزرو هتل کیش و رزرو هتل مشهد را از بوکینگ پرشیا به صورت اینترنتی انجام بدهید.نوشیدنی مخصوص قشم چای شیر است که از ترکیب شیر، چای، هل، میخک، چوب دارچین، آب و عسل تهیه میشود. بلیط هواپیما قشم و قیمت بلیط هواپیما در روزهای اوج مسافر پذیری قشم بهویژه تعطیلات نوروز بسیار سخت پیدا میشود و کمی هم گران است. توصیه ما این است که برای تهیه بلیط هواپیما قشم از بلیط های چارتری استفاده کنید. شک بافی یکی از صنایعدستی بسیار زیبا و پرطرفدار قشم است که شامل لباسهای نواردوزی شده زیبای محلی است که بسیار زیبا و برازنده است. جاذبههای طبیعی قشم به حدی زیاد است که تماشای آنها در چند روز امکانپذیر نمیباشد توصیه ما به شما این است که یا سفرتان را طولانی کنید و یا اینکه سعی کنید حداقل مهمترین و معروفترین آنها را چند روز مشاهده کنید. رزرو بلیط اتوبوس و اطلاع از قیمت بلیط اتوبوس فقط در بوکینگ پرشیا.


 


بلیط هواپیما قشم : حیات وحش قشم

عاشقان حیاتوحش در جزیره هنگام میتوانند دلفینهای آزاد و لاکپشتهای قشم را ببینند. بلیط هواپیما قشم همینطور به شما این امکان را میدهد که از دره معروف ستارهها دیدار کنید. مردم معتقدند وقتی یک ستاره در زمین سقوط کرده این دره شکلگرفته است. این دره بسیار بزرگ است و شکل عجیب و جالبی دارد. جزیره ناز هم یکی دیگر از دیدنیهای قشم است که بسیار زیبا و بکر است. خریداران بلیط هواپیما قشم در این جزیره میتوانند از این جزیره زیبای سه هکتاری دیدن کنند. مراکز خرید ارزانقیمت کیش در درگهان قرار دارند و عاشقان خرید حتماً به این بخش از قشم سر میزنند. در این بخش بازارهای بسیاری قرار دارد که از گردشگران استقبال میکنند. قیمت کالاها در این بازارها از خود قشم هم ارزانتر است.
انجیر معابد درختی قدیمی از دوران بوداست که میوه های نارنجیرنگ خوراکی دارد. این درخت احتمالاً از هند به این منطقه آورده شده است. می گویند بودا با خوردن این میوه و مراقبه به روشن ضمیری رسیده است. بلیط لحظه آخری هواپیما قشم تجربه بینظیر غواصی را به شما هدیه میدهد. برای رفتن به عمق آب لازم نیست شنا بلد باشید. با کمک یک مربی مجرب میتوانید از ایستگاههای متعدد غواصی قشم استفاده کنید و از تفریحات ساحلی بینظیر قشم لذت ببرید. قلعه پرتغالیهای قشم یادگار روزگار استعمار است. زمانی که پرتغالیها این جزیره را تصرف کرده بودند. آثار بهجامانده از آن دوران یادگار تاریخی خوبی است که درسهای فراوانی برای خریداران بلیط هواپیما قشم دارد. قیمت بلیط هواپیما قشم نیز می تواند برای افراد مهم تلقی گردد. اولین مزرعه پرورش کروکدیل خاورمیانه در جزیره قشم قرار دارد و اگر اهل ماجراجویی هستید دیدار از این مرکز پرورش و نگهداری کروکدیلها را به شما پیشنهاد میکنیم. بزرگترین پیست سافاری کشور در جزیره قشم قرار دارد که شمارا با یک تجربه بینظیر و جدید همراه خواهد کرد


بلیط هواپیما قشم : لنج های جزیره قشم

اگر اهل تاریخ هستید و دیدن لنج های قدیمی برای شما جذابیت دارد در ساحل میتوانید آنها را ببینید. اگر خوش شانس باشید شاید دریکی از کارگاههای قدیمی بتوانید از نزدیک ابزار ساخت لنج و روشهای قدیم این لنج ها را هم که در طول سالها وسیله معاش و ماهی گیری محلیها بوده اند را ملاحظه کنید. کاسه سلخ، چشمهی شفابخشی از گوگرد است که از زمین  که به اعجاب این منطقه افزوده است. عدهای بر این عقیدهاند که دارای خواص درمانی است. این بخش از جزیره از سکوت و آرامش دلانگیزی برخوردار است که تجربهای بینظیر از آرامش را در اختیار شما میگذارد. برای گشتوگذار در قشم و دیدار از همه جاذبه های طبیعی و تاریخی آن حداقل 10 روز زمان لازم است. بلیط هواپیما قشم را در فصلهای خنک سال تهیه کنید و از تجربه گشتوگذار در این جزیره زیبا و همچنین فرصت بینظیر خرید در مراکز متعدد خرید این شهر لذت ببرید