بلیط هواپیما کیش ارزان


بلیط هواپیما کیش ارزان


بلیط هواپیما کیش ارزان ، جزیره زیبای کیش واقع در خلیج نیلگون فارس در جنوب ایران همواره مقصد مهمی برای گردشگران سراسر کشور بوده است. به گونه ای که در سال گذشته این جزیره چیزی در حدود بیش از یک میلیون گردشگر را به خود دیده است. جزیره کیش یکی از بهترین تفرج گاه ها در کشور ایران می باشد.


خرید بلیط هواپیما و بلیط هواپیما کیش ارزان از مکانی مطمئن می تواند کمک شایانی به گذراندن یک سفر دل انگیز داشته باشد. عمده ی گردشگرانی که از این جزیره زیبا بازدید میکنند برای استفاده از امکاناتی که ذکر شد به این جزیره سفر می کنند. به علت واقع شدن کیش در خلیج فارس که جنوبی ترین نقطه کشور ایران است، آب و هوای این منطقه گرم و بسیار شرجی می باشد به همین دلیل بهترین زمان سفر کردن به کیش جهت حضور در بهترین شرایط آب و هوایی در فصل پاییز و زمستان است که به میزان چشم گیری از میزان شرجی بودن و گرم بودن هوا کاسته شده است. قیمت بلیط هواپیما را به صورت آنلاین در وب سایت بوکینگ پرشیا مشاهده نمایید.


بلیط هواپیما کیش ارزان : آب و هوای کیش

اما از طرفی به دلیل مطلوب بودن شرایط آب و هوایی در فصل پاییز و زمستان میزان گردشگرانی که به این جزیره سفر میکنند نیز افزایش می یابد. همین اتفاق باعث میشود که بلیط های هواپیما و همچنین قیمت های هتل ها و هزینه هایی که برای استفاده کردن از تفرجگاه ها و اماکن تفریحی در کیش وجود دارند افزایش پیدا کند. بنابر این به طور خلاصه اگر به دنبال بلیط هواپیما کیش ارزان هستید در فصل پاییز و زمستان امکان دسترسی به چنین بلیط هایی کمتر و کمتر خواهد شد.

در این زمان ها تنها امکانی که برای خریدن بلیط هواپیما کیش ارزان و چارتر کیش وجود دارد استفاده کردن از بلیط های دقیقه نودی و یا کنسلی شرکت های چارتر کننده می باشد. اما جاذبه های گردشگری جزیره زیبای کیش به جشنواره ها و یا مراکز خرید و یا حتی تفرجگاههای آبی و دریایی آن ختم نمی شود. جزیره زیبای کیش از تفرج گاه های دیگری نیز برخوردار میباشد که میتوان در فصلهای دیگر که میزان شرجی بودن و گرمای آب و هوا کم است برای دیدن آنها به این جزیره سفر کرد.با خرید بلیط هواپیما از سایت بوکینگ پرشیا سفر خوبی را تجربه فرمایید.


بلیط هواپیما کیش ارزان : اماکن توریستی کیش

در ادامه چند نمونه از این تفریح گاه ها و اماکن توریستی و جذاب را برای شما معرفی می نماییم. جاذبه هایی که حتی در زمان وجود بلیط هواپیما کیش ارزان که تفریح گاه های فصلی تعطیل می باشد ، امکان بازدید از آن ها وجود دارد. کشتی یونانی یکی از جاذبه های تاریخی و توریستی جزیره کیش می باشد. این کشتی یونانی در سال یک هزار و سیصد و چهل و پنج در سواحل کیش به گل نشسته است. این کشتی قدیمی به گل نشسته همواره توانسته جذابیت بسیار زیادی را برای گردشگران ایجاد نماید.


این کشتی که به دلیل مه آلود بودن دریا و نبودن فانوس دریایی در آن منطقه از جزیره کیش در چند صد متری ساحل به گل نشسته است. اما جاذبه گردشگری دیگری که کمتر به آن توجه شده است یک قنات بسیار قدیمی و باستانی است که در این جزیره قرار دارد. به اسم شهر زیرزمینی کاریز که در زمان قدیم مسئولیت تامین آب شیرین اهالی کیش را بر عهده داشته است و در حال حاضر یکی از جاذبه های گردشگری این شهر میباشد. این شهر زیر زمینی نیز میتوانند مقصد جالبی در فصلهای کم گردشگر یا کم ترافیک این جزیره برای گردشگران باشد که به دنبال سفر با بلیط هواپیما کیش ارزان و بلیط  چارتر هستند.

یکی از جالب ترین قسمت های دیواره های این قنات، وجود فسیل ها و سنگ واره ها و صدف ها و مرجان ها و موجودات ریز دریایی است که در درون دیوارها و سقف این شهر زیرزمینی قرار دارند. این مسئله خود نشان دهنده غنای فرهنگ و تمدن باستان در ایران زمین و به خصوص در جزیره زیبای کیش است.


بلیط هواپیما کیش ارزان : شهر باستانی حریره

شهری باستانی و تقریبا مخروبه ای در جزیره کیش به اسم شهر باستانی حریره وجود دارد. تخمین زده می شود این شهر در قرن پنجم تا قرن دهم هجری قمری مرکز تمدن مردمانی بوده است که در این جزیره زندگی میکردند. اسناد و مدارکی موجود است که نام این شهر از نام ملکه ای که درآن زمان به این شهر حکم رانی می کرده گرفته شده است. بخش های باقی مانده از این شهر قدیمی به خوبی بازگو کننده و نمایانگر تمدن قدیمی کیش می باشد. در زمانی که کشور پرتغال به استعمار و کشورگشایی مشغول بود جزیره کیش و به طور کلی بخش های عمده ای از جنوب کشور ایران تحت استعمار این کشور قرار داشت. به همین دلیل در جزیره کیش بخشی به نام دره پرتغالی ها وجود دارد.

که در این دره یک درخت لور بسیار کهنسال قرار دارد. به طوری که عمر این درخت نزدیک به ششصد سال تخمین زده میشود. این سن و سال برای این نوع درخت کم نظیر است. این درخت جزو کهنسال ترین درختان لور موجود در سراسر جهان می باشد. به دلیل سبز بودن این درخت برای سالیان متمادی این درخت به برآورده کننده ی آرزوها شهرت پیدا کرده است. شگفت انگیز بودن این درخت به حدی است که پیشنهاد می شود در صورت تهیه بلیط هواپیما کیش ارزان حتما مدت زمان طولانی تری را در این محل در آرامش بگذرانید. هنگامی که به محل این درخت مراجعه می کنید با منظره شگفت انگیزی مواجه می شوید. دستمال های بسیار کوچکی به عنوان دخیل و یا برآورده کننده ی آرزو به این درخت گره زده شده است که از طرح های گوناگون می باشد. میزان و تنوع رنگ این تکه پارچه های کوچک، تزیین بسیار زیبا و شگفت انگیزی را برای این درخت کهن سال به وجود آورده است. تجربه آرزو کردن و بستن یک تکه دستمال کوچک به این درخت میتواند تجربه ای تکرار نشدنی و بسیار لذت بخش باشد. در زمان هایی که جزیره کیش مسافرین کمتری دارد با پایین آمدن قیمت بلیط ها می توان با بلیط هواپیما کیش ارزان و بلیط ارزان هواپیما به این جزیره سفر کرد و از جاذبه هایی که به عنوان نمونه چند مورد از آن ها در بالا ذکر شد نهایت بهره برداری را داشت. همچنین می توان از آرامش و زیبایی کم نظیر این جزیره و رستوران هایی که اغلب با گروه های موسیقی مخصوص خود از میهمان ها پذیرایی می کنند لذت برده و تجربه سفری خوب را باخود به یادگار داشت.