خرید بلیط هواپیما آسمان


خرید بلیط هواپیما آسمان


آشنایی با راههای خرید بلیط هواپیما آسمان


خرید بلیط هواپیما آسمان ، چهار شرکت هوایی ایر تاکسی، پارس ایر، ایر سرویس و هور آسمان در سال 1359 ادغام شدند و شرکت هواپیمایی آسمان متولد شد.

اغلب هواپیماهای آسمان فوکر 100 با ظرفیت 105 نفر بوده و این شرکت از سیاست استفاده از هواپیماهای کوچک تبعیت میکند. خرید بلیط هواپیما آسمان از جهت خوشنامی و محبوبیت این برند همواره با استقبال خوبی مواجه است. سه مرکز پروازی شرکت آسمان در شهرهای تهران، شیراز و مشهد مشغول خدمترسانی به مسافران هستند. خرید بلیط هواپیما آسمان در این سه مقصد پروازی بسیار مرسوم است. خرید بلیط هواپیما به صورت اینترنتی از وب سایت بوکینگ پرشیا قابل انجام می باشد. آسمان در هر سه شهر تهران، شیراز و مشهد خدمه پروازی و آشیانههای تعمیر و نگهداری مستقل در اختیار دارد. شرکت هواپیمایی آسمان در حال حاضر به صندوق بازنشستگی کشوری تعلق دارد و هنگام خرید بلیط هواپیما آسمان لازم است که بدانیم مالک این شرکت کدام نهاد است. آسمان در حال حاضر یک شرکت خصوصی است.

توسعه ناوگان و توسعه توانمندیهای فنی جهت افزایش رضایت مشتری از استراتژیهای کلان این شرکت بوده و در این راستا موفق شده به عضویت سازمانهای مثل یاتا دربیاید و گواهینامه های معتبر جهانی در این خصوص را کسب نماید. دریافت گواهینامه IOSA از سوی یاتا یکی از جدیدترین این گواهینامه ها به شمار میآید. پروازهای آسمان هم اکنون توسط ۳۳ فروند هواپیما و در ۴۰ شهر داخلی و ۱۳ کشور خارجی انجام می پذیرد که شما در کلیه این مبادی میتوانید به خرید بلیط هواپیما آسمان و بلیط خارجی آن مانند بلیط هواپیما استانبول اقدام نمایید.


خرید بلیط هواپیما آسمان: پروازهای داخلی

پروازهای داخلی هواپیمایی آسمان که شما میتوانید از طریق آنها به خرید بلیط هواپیما آسمان مبادرت کنید عبارتاند از: آبادان، اردبیل، ارومیه، اصفهان، ایلام، بجنورد، بم، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، پارسآباد، تبریز، تهران، خوی، دزفول، رامسر، رشت، سیرجان، رفسنجان، زاهدان، ساری، سبزوار، سنندج، سهند، شیراز، چابهار، طبس، عسلویه، قشم، کرمان، کرمانشاه، کیش، گرگان، لار، لامرد، مراغه، مشهد، نوشهر، یاسوج و یزد.


خرید بلیط هواپیما آسمان : مسیرهای بین المللی

مسیرهای بینالمللی که هواپیمایی آسمان در آنها به ارائه خدمات میپردازد عبارتاند از: دبی، دوحه، دوشنبه، کابل، کویت، استانبول، قندهار، سلیمانیه، مزار شریف، ایروان، دمشق، نجف، بیشکک، مسقط، هرات، آنکارا، حیدرآباد و استکهلم. شرکت هواپیمایی آسمان مالکیت 50 درصدی یک کیترینگ را در اختیار دارد که کلیه خدمات پذیرایی مسافران این شرکت از طریق آن صورت میپذیرد. شرکت هواپیمایی آسمان در پروازهای بلندمدت امکان سرو غذای رژیمی و غذای مخصوص کودکان را در اختیار مشتریان قرار میدهد.

قیمت بلیط هواپیما های شرکت آسمان در مقایسه با سایر ایر لاین ها مناسبتر است و ازاینرو خرید بلیط هواپیما آسمان با استقبال خوبی از سوی مشتریان روبرو بوده است. 15 فروردین ۹۶ هواپیمایی آسمان تفاهمنامهای با شرکت بوئینگ برای خرید حداقل ۳۰ هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس به ارزش حدود ۳ میلیارد دلار امضا کرد. در این قرارداد امکان افزایش خرید تا ۳۰ فروند دیگر از این نوع هواپیما پیش بینی شده است. خرید بلیط هواپیما آسمان هماکنون از طریق راههای متنوعی امکانپذیر است. شما میتوانید به دفاتر این شرکت هواپیمایی، سایت رسمی آسمان، آژانسهای هواپیمایی و سایتهای جامع مراجعه نمایید. سامانه بوکینگ پرشیا امکان خرید بلیط اتوبوس و بلیط قطار رجا را نیز فراهم نموده است.


خرید بلیط هواپیما آسمان : بلیط چارتر

بلیط های چارتر هواپیمایی آسمان به سبب قیمت مناسب و کیفیت مطلوب طرفداران زیادی دارد. شما میتوانید با مراجعه حضوری و یا به صورتی اینترنتی و یا تلفنی 24 ساعت شبانهروز و 7 روز هفته پس از دریافت قیمت، بلیط هواپیمایی آسمان در تمام مسیرها را رزرو و خریداری نمایید. این شرکت یکی از بهترین گزینه ها برای پرواز به اروپا - آسیا و خاورمیانه بهطور مستقیم برای خرید بلیط هواپیما آسمان میباشد. تمام هواپیماهای هواپیمایی آسمان در حال حاضر از نوع بوئینگ و ایرباس هستند. در پروازهای آسمان وزن بار نباید از 32 کیلوگرم بیشتر باشد و ساک دستی نباید از 10 کیلوگرم بیشتر باشد. هواپیمایی کشوری خطوط هوایی آسمان را یکی از پر تا خیرترین خطوط هواپیمایی کشور میداند و اعلام داشته متوسط تأخیر پروازهای آسمان 45 دقیقه بوده است. البته خرید بلیط هواپیما آسمان و بلیط ارزان هواپیما آنقدر جذابیت دارد که تأخیر آن را کمرنگ کند. توجه داشته باشید این شرکت در طی سالهای اخیر برای برطرف نمودن این مشکل تلاشهای زیادی کرده و تا حدودی هم در این عرصه موفق بوده است. این شرکت در حال مذاکره با شرکت میتسوبیشی ژاپن برای خرید ۴۰ فروند هواپیمای MRJ است. این امر سبب شده سرعت رشد هواپیمایی آسمان طی ماههای اخیر به شکل چشمگیری فزونی یابد. هواپیمایی آسمان با تأکید به پرواز به مناطق محروم کشور هماکنون وسیعترین شبکه پروازی به شهرهای داخلی کشور عزیزمان را در اختیار خود دارد. شرکت هواپیمایی آسمان با تعداد زیادی از آژانسهای هواپیمایی در سراسر کشور قرارداد دارد و شما میتوانید خرید بلیط هواپیما آسمان را به راحتترین شکل ممکن و در اسرع وقت انجام دهید. آسمان در فرآیند جذب نیروهای خود همواره رضایت مشتری را در نظر گرفته میکوشد بهترین افراد را از بین نیروهای متخصص و کارآمد کشور انتخاب نماید. دفتر اصلی شرکت آسمان در شهر تهران قرار دارد ولی خرید بلیط هواپیما آسمان برای هموطنان سایر نقاط کشور هم به سهولت امکانپذیر است. سامانههای آنلاین خرید بلیط های هواپیما در سراسر کشور جهت توسعه خدمات مسافرتی آنلاین و خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در سراسر کشور راه اندازی شده است. ایده اولیه این سایتها از آنجا شکل گرفت که مسافرین ایرانی به دلیل نبود روشهای پرداخت بانکی جهانی در ایران برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل خارجی مثل رزرو هتل دبی و رزرو هتل استانبول دچار مشکلات فراوان می شدند. با ایجاد این پورتالها شرایطی فراهم گردیده تا مسافرین بتوانند از خدمات خرید بلیط هواپیما و همچنین رزرو هتل در سراسر دنیا و پرداخت با کارتهای شبکه شتاب بهرهمند گردند. این مجموعه ها در راستای اهداف تعیین شده از پیشنهادها و انتقادات همه ی بینندگان و مشتریان گرامی استقبال می نماید و توانسته اند به سرعت جای خود را در میان مشتریان باز کنند. شما میتوانید فرآیند خرید بلیط هواپیما آسمان را از طریق یکی از این سایتها به سهولت و سرعت اجرایی کنید. خرید آنلاین بلیط هواپیما تنها به 10 دقیقه فرصت، کمی دقت و اندکی گردآوری اطلاعات در خصوص پروازهای مختلف نیاز دارد. هواپیمایی آسمان مشتریان را در اولویت کارهای خود قرار دادهاند و میکوشند با برطرف کردن نقاط ضعف خود و بهکارگیری جدیدترین فنّاوریهای روز در زمره شرکتهای محبوب هواپیمایی شما باقی بمانند.