خرید بلیط هواپیما شیراز


خرید بلیط هواپیما شیراز


خرید بلیط هواپیما شیراز : شهر شعر فارسی


خرید بلیط هواپیما ، به علت آن که شیراز جز یکی از مناطق گردشگری ایران محسوب می شود به همین دلیل روزانه تعداد زیادی هواپیما در فرودگاه شیراز برای جابه جایی مسافران نشست و بر خاست می کنند. خرید بلیط هواپیما شیراز و بلیط شیراز فرصت مناسبی برای سفر به این شهر زیبا است. البته مسافران زیادی هم، از قسمت های مختلف ایران با هواپیما به شیراز سفر می کنند تا از جاذبه های طبیعی و مکان های تاریخی آن دیدن کنند. سفر به شیراز از طریق راه هوایی می تواند دلیل دیگری مانند مسافرت کاری نیز داشته باشد. شاخصه ی مهم دیگری که این فرودگاه نسبت به دیگر فرودگاه ها دارد کاربرد ترانزیتی آن می باشد. اگر می خواهید مسافرت کنید و قصد سفربه شیراز از طریق خرید بلیط هواپیما شیراز را دارید واطلاعاتی از خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی شیراز ندارید می توانید از راهنمای رزرو آنلاین بلیط هواپیما کمک بگیرید.


خرید بلیط هواپیما شیراز : چطور بلیط هواپیما شیراز ارزان می شود


برای اینکه بتوانید بلیط ارزانتری برای سفر به شیراز از طریق خرید بلیط هواپیما شیراز پیدا کنید تا سفری مقرون به صرفه داشته باشد باید از طریق برنامه های سیستمی و چارتری به دنبال آن . شاید اسم سیستمی و یا چارتری را تا به حال نشنیده باشید، اما از کسانی که به کیش، مشهد وشیراز از طریق خرید بلیط هواپیما سفر کرده اند حتما این نوع خرید بلیط به گوشتان خورده است. تفاوت بارز این دو نوع پرواز این است که پرواز های سیستمی از طریق نمایندگان شرکت هواپیمایی فروخته می شود و دارای مزیتی است که کودکان دو تا دوازده سال دارای 25 یا 50 درصد تخفیف می باشد و در صورتی که بخواهید از پرواز انصراف بدهید طبق جریمه های بخشنامه هواپیمایی شیراز برای شما کنسل خواهد شد. از جمله پرواز هایی که به طور سیستمی برای خرید بلیط هواپیما شیراز در دسترس می باشند، به ایران ایر، ماهان و آسمان می توان اشاره کرد. این نوع خرید بلیط هواپیما شیراز به صورت سیستمی دارای چند قیمت مشخص است و نوسانات زیادی در نرخ آن دیده نمی شود.برای دریافت قیمت بلیط هواپیما به سایت بوکینگ پرشیا مراجعه فرمایید.


خرید بلیط هواپیما شیراز : بلیط چارتر شیراز


اما در مورد خرید بلیط چارتری هواپیمایی شیراز باید گفت که مربوط می شود به پرواز هایی که توسط آژانس های مسافرتی پیش فروش می شوند و در مورد فروش آن بلیط ها، که نقصی در فرآیند خرید آن انجام نشود، تعهد داده اند. اگر بخواهید بلیط چارتری تهیه کنید از طریق همان سایت هایی که به آن ها پیش فروش شده است مراجعه کنید و بزرگنرین عیبی که خرید بلیط چارتری دارد این است که برای کودکان بالای دوسال به اندازه بزرگسالان هزینه در یافت می شود. شرکت های هواپیمایی معراج، اترک، زاگرس و کیش ایر دارای امتیاز پرواز چارتری می باشند. خرید بلیط هواپیما شیراز و بلیط  چارتر را به صورت اینترنتی انجام دهید. بلیط های چارتری به گونه ای است که اگر مناسبت خاصی یا تعطیلات مدارس و غیره نباشد بسیار ارزانتر می باشد زیرا پر نشدن هواپیمایی که ساعت آن معین شده به آژانس مسافرتی که بلیط چارتری آن را پیش فروش کرده است ضررهای فراوانی می رساند. این ضرر بخاطر همان تعهد ی است که آژانس های چارتری باید بهای آن را پرداخت کنند. تخفیفی که به بلیط های چارتری فروش نشده بر می خورد، بعضی اوقات تا 80 در صد هم می رسد. بلیط هواپیما شیراز را با قیمت مناسب تهیه کنید.


خرید بلیط هواپیما شیراز : فرودگاه شهید دستغیب شیراز


در سال 1340 زمینی به مساحت 500 هکتار برای ساخت و احداث فرودگاه در شیراز اختصاص داده شد و از سال 1345 با تمام شدن ساخت فرودگاه به عنوان یک فرودگاه بین المللی مطرح شده است. در حال حاضر این فرودگاه را با نام فرودگاه بین المللی شهید دستغیب می شناسند. امتیاز های فراوان و مدرن بودن فرودگاه شیراز آن را به عنوان مجهز ترین فرودگاه ایران بعد از فرودگاه امام خمینی قرار داده است و از جمله تجهیزاتی که فرودگاه شهید دستغیب شیراز را برتر نشان می دهد شامل: تجهیزات ناوبری، الکترونیکی و پایگاه منطقه جنوب هواپیمایی آسمان می باشد. خرید بلیط هواپیما شیراز و قیمت بلیط هواپیما شیراز از کیفیت بالایی برخوردار است.فرودگاه شیراز علاوه بر پرواز های داخلی دارای پرواز های خارجی نیز می باشد، به خصوص پرواز هایی به کشور های حوزه ی خلیج فارس مربوط می شود. این فرودگاه سه ترمینال دارد: ترمینال ۱ پروازهای داخلی، ترمینال ۲ پروازهای خارجی و ترمینال ۳ مخصوص پروازهای حجاج می باشد. از امکانات فرودگاه هواپیمایی شیراز داشتن دو باند آسفاله می باشد که به علت بزرگی و پهنای باند فرود آن، آمادگی نشست و برخاست تمام هواپیماها را دارد. این فرودگاه دارای پیشرفت های فراوانی بوده است که در آن طرح توسعه فرودگاه را به مرحله اجرا رسانده اند. بعد از توسعه فرودگاه شاهد تحولات عظیمی در آن خواهید بود که شامل ظرفیت پذیرش فرودگاه از 4 میلیون نفر به 10 میلیون نفر در سال تغییر پیدا می کند. در حال حاضر تمام گردشگران و تجار غیر ایرانی کشورهای مختلف به استثنای کشورهای آمریکا، کانادا، کلمبیا، بریتانیا، پاکستان، عراق، افغانستان، اردن، بنگلادش و سومالی پس از ورودی به کشور ازطریق فرودگاه شیراز میتوانند ویزای توریستی دو هفتهای در مدت کمتر از ۱۵ دقیقه دریافت کرده و به کشور وارد شوند. نکته ی قابل توجه این است که اتباع اسرائیلی اجازه ی ورود به کشور را ندارند. بلیط هواپیما تهران به شیراز را از بوکینگ پرشیا تهیه کنید.


خرید بلیط هواپیما شیراز : سایر پرواز ها از مبدا شیراز به قسمت های مختلف کشور


شیراز به تهران، شیراز به مشهد، شیراز به کیش، شیراز به عسلویه، شیراز به بندر لنگه، شیراز به اصفهان، شیراز به ماهشهر، شیراز به تبریز، شیراز به آبادان، شیراز به قشم، شیراز به اهواز، شیراز به کرمان، شیراز به رشت، شیراز به بندرعباس، شیراز به زاهدان، شیراز به ساری، شیراز به کرمانشاه، شیراز به شارجه، شیراز به لامرد، شیراز به بوشهر، شیراز به نوشهر و از جمله پرواز های خارجی: شیراز به استانبول، شیراز به دبی، شیراز به مسقط، شیراز به کویت ، شیراز به آنتالیا و شیراز به باکو می باشند. خرید بلیط هواپیما شیراز را به صورت اینترنتی تهیه نمایید. پرواز شیراز تهران، که یکی از پرواز های پر مسافر می باشد چیزی حدود یک ساعت و 9 دقیقه به طول می انجامد.


خرید بلیط هواپیما شیراز : مکان های دیدنی شیراز


یکی از مکان های دیدنی شیراز یه آرامگاه باشکوه حافظ یا حافظیه می توان اشاره کرد که در قسمت شمال شهر شیراز و در جنوب دروازه قرآن واقع شده است. حافظیه مساحتی حدود 2 هکتار را در بر می گیرد که این مجموعه دارای 4 درب ورودی و خروجی می باشد که درب اصلی در جنوب آن، دو درب در سمت غرب و یک درب در سمت شمال شرقی آن به چشم می خورد. خرید بلیط هواپیما شیراز و پرواز تهران شیراز دارای خدمات مناسبی می باشد. مردم اردیبهشت را بهترین موقع برای سفر به شیراز می دانند زیرا در این زمان سال شاخصه هایی برای سفر به شیراز وجود دارد به طوری که از شلوغی های شهر شیراز خبری نیست و بوی عطر بهار نارنج در هوای آن استشمام می شود. از دروازه قرآن باید گذشت و با حوصله به شاه چراغ رفت.