خرید بلیط هواپیما کیش


خرید بلیط هواپیما کیش


خرید بلیط هواپیما کیش, قیمت بلیط هواپیما تهران کیش

 

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش : سفر به اعماق رویاها

قیمت بلیط هواپیما تهران کیش ، روزانه بیش از هفتاد هواپیما در جزیره کیش نشست و برخاست می کنند و مسافرین زیادی از نقاط مختلف کشور برای تفریح یا تجارت به این جزیره می آیند. اگر شما هم قصد سفر دارید و به دنبال قیمت بلیط هواپیما تهران کیش جهت خرید هستید، با ما همراه باشید. خرید بلیط هواپیما و بلیط چارتر را از بوکینگ پرشیا بخواهید. قیمت بلیط هواپیما تهران کیش را از سایت های آنلاین می توانید استعلام کنید. برای بررسی بلیط هواپیما کیش یا بلیط  لحظه آخری و با انتخاب نوع بلیط سیستمی و بلیط چارتر کیش، قیمتهای متفاوت پروازهای مختلف را ببینید. جزیره مرجانی کیش، تکه زمین کوچکیست که در جنوب ایران و دهانه خلیج فارس جا خوش کرده؛ اما همین جزیرهی کوچک، هرسال میزبان یک میلیون توریست است که تعداد زیادی از آنها هم خارجی هستند.


خرید بلیط هواپیما کیش: با بهترین قیمت

بلیط هواپیما کیش را از بوکینگ پرشیا بخواهید. خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت در هر لحظه از شبانه روز. قیمت بلیط هواپیما تهران کیش را به صورت آنلاین در بوکینگ پرشیا مشاهده نموده و با خرید بلیط هواپیما و بلیط چارتر سفری آسان و راحت به کیش داشته باشید.


 


قیمت بلیط هواپیما تهران کیش

 


اگر قصد سفر با بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران کیش به این جزیره زیبا و پرطرفدار را دارید، هم میتوانید بلیط کیش را مدتها قبل از سفرتان خریداری کنید و هم نزدیک سفرتان، بلیط لحظهآخری کیش را آنلاین بخرید. قیمت بلیط هواپیما تهران کیش کیش با توجه به فصلها و تعطیلات، متفاوت است؛ در ماههای گرم به دلیل اینکه مسافران کمتری سراغ قسمتهای جنوبی کشور میروند، قیمت بلیط هواپیما تهران کیش هم کمتر است. به همین نسبت در ماههای پرطرفدار مثل اردیبهشت باید بدانید که قیمت بلیط هواپیما تهران کیش، هزینه بیشتری دارد. با اینکه آبوهوای کیش گرم و مرطوب است و کل تابستان ماندن در فضاهای خارجی آن غیرقابل تحمل میشود، اما در تمام طول سال و خصوصا بهار و زمستان، این جزیرهی مرجانی طرفداران خودش را دارد. به جز سواحل نقره فام کیش با منظرههای بینظیر و امکانات تفریحی مختلفش، جاذبهها و تفریحهای زیادی اینجا وجود دارد که وسوسه یکبار سفر کردن به آن را فارغ از قیمت بلیط هواپیما تهران کیش و  بلیط ارزان هواپیما کیش به جان هرکسی میاندازد؛


 


قیمت بلیط هواپیما کیش : اماکن تاریخی و گردشگری

پارکهای ساحلی جورواجوری که هم امکانات تفریحی ویژهای دارند و هم به سواحل راه دارند، کشتی پر رمز و راز یونانی که سالها پیش در غرب جزیره بدون دلیل روشنی به گِل نشسته، شهر زیرزمینی کاریز با قدمت 2500 سالهاش، خانه اعیانی بزرگی که احتمالا زمان ساختش به دوره ایلخانی میرسد و بوستان آهوان با 2هزار هکتار زمین پر از گونههای مختلف حیوانی، قسمتی از جاذبههای جزیره کیش را میسازند. به جز اینها، تفریحات آبی مثل غواصی، پرواز با کایتها بر بالای آبهای نیلگون و تجربه قایقسواری با قایقهایی که کف شیشه ای دارند و دنیای زیر آب را نمایش میدهند هم از امکانات پرطرفدار جزیره کیش است. خیلی از مسافران فقط به قصد خرید، قیمت بلیط هواپیما تهران کیش یا بلیط  چارترهواپیما کیش را پرداخته و به اینجا سفر میکنند؛ مراکز خرید مختلف مثل مرکز خرید کیش، مرکز خرید پردیس و بازار مروارید به خاطر فروش کالاهای خارجی اصل معروف هستند و مخصوصا در فصلهای تخفیف، حسابی شلوغ میشوند.


 


 خرید بلیط هواپیما کیش : سایت های فروش بلیط

 


رویکرد سایت های آنلاین خدمات هوایی، عرضه کلیه خدمات مورد نیاز مسافران ماجراجو و علاقه مندان به گردشگری با الهام از رنگ و بوی دنیای مدرن، آنلاین و سریع امروزی می باشد. پایین ترین قیمت بلیط هواپیما تهران کیش و بالاترین کیفیت، رزرواسیون انواع بلیط هواپیما ( شامل بلیط های چارتر سفری هوشمند) ، هتل و انواع تورهای متنوع اکنون بصورت آنلاین در دسترس همگان است. در سایت های اینترنتی سعی شده است که کاربر بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران کیش و بلیط هواپیما تهران به کیش را بررسی و انتخاب نماید. مسافران، بصورت اینترنتی میتوانند از بین تمامی ایرلاینهای بزرگ ایران (مانند ایران ایر، ماهان، کیش ایر، معراج، آسمان و زاگرس) و ... بلیط هواپیما کیش خود را باهم مقایسه و بهترین انتخاب را داشته باشند. دوست دارید با پروازهای ارزان قیمت به کیش سفر کنید؟ در میان قیمت بلیط هواپیما تهران کیش بگردید و بهترین نرخ را پیدا و رزرو کنید . با ما همراه باشید.


 


قیمت بلیط هواپیما تهران کیش : جزیره مرجانی

ساحلی نقره ای، آفتابی درخشان، آسمانی آبی، آبهایی نیلگون، هوایی پاک و آرامشی بی نظیر، جزیره کیش را به مروارید خلیج فارس تبدیل کرده است. یشتر دیدنی هاى جزیره زیبای كیش شگفتی هایى است كه طبیعت طى سال هاى متمادى بوجود آورده است. یكى از شگقتی هاى جزیره مرجانی كیش، سواحل آن است، سواحلی نقره فام. كمتر منطقه ای در دنیا می توان یافت كه از لحاظ طبیعى این قدر دیدنى باشند. كف دریا به دلیل شفافیت و زلالى آب تا عمق چند مترى قابل مشاهده است و به صورت آكواریوم طبیعى درآمده است. کافی است چند تیکه نان در آب بیاندازید تا انواع و اقسام ماهی های رنگارنگ را دور خود ببینید.


 


قیمت بلیط هواپیما تهران کیش : بهترین زمان سفر به کیش

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کیش و سفر به کیش اوائل دی ماه تا اواخر اردیبهشت است، جزیره کیش در این ماه ها هوای بسیار مطبوعی دارد.


قیمت بلیط هواپیما تهران کیش : وضعیت آب و هوا کیش

آب و هوای جزیره کیش گرم و شرجی است و در ماه های تیر و مرداد معمولا دمای هوا به بالاترین حد می رسد و در ماه های دی و بهمن به حداقل می رسد. ميزان بارندگى در جزيره کيش بسيار کم است به همين دليل پوشش گياهى جزيره از گونههائى تشکيل مىشود که در برابر کمآبى و شرايط گرم و دشوار، پايندگى بيشترى دارند. قیمت بلیط هواپیما تهران کیش یا قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش معمولا در این زمان از سال پایین تر است. برای مشاهده از آخرین وضعیت قیمت بلیط هواپیما تهران کیش، می توانید در سایت های مربوطه و در بخش جستجوی پرواز، ابتدا نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت، بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس مبدا، مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافران و … را تعیین نمایید؛ با زدن دکمه جستجو لیست پروازها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید.


قیمت بلیط هواپیما تهران کیش : رزرو بلیط هواپیما

در نتایج جستجو براساس شرایط انتخابی شما لیست قیمت بلیط هواپیما تهران کیش، از ارزان قیمت ترین بلیط نمایش داده می شود و شما می توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت جزییات بیشتر این پرواز اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه ها و نوع هواپیما ارایه شده است. با زدن دکمه رزرو و تایید پرواز موردنظر، به گام بعدی ثبت مسافران می روید و عملیات ثبت را انجام می دهید.


چرا قیمت بلیط هواپیما تهران کیش ارزان می شود؟

برای اینکه به این سوال جواب بدهیم ابتدا باید با بلیط های سیستمی و چارتری آشنا بشوید. به دلیل تعداد زیاد پروازها، بلیط هواپیما کیش در دو نوع سیستمی و چارتری عرضه می شود. اگر تا به حال با هواپیما به کیش سفر کرده باشید احتمالا این دو نام زیاد به گوشتان خورده است ولی آیا تفاوت آنها را می دانید؟ پروازهای سیستمی که از طریق نمایندگان شرکت هواپیمایی فروخته می شوند، برای کودکان دو تا دوازده سال دارای 25 یا 50 درصد تخفیف هستند و در صورت انصراف مسافر از پرواز طبق جریمه های بخشنامه همان هواپیمایی کنسل می شوند. به عنوان نمونه فروش پرواز هواپیمایی های ایران ایر، ماهان و آسمان به صورت سیستمی است. این بلیط ها دارای چند قیمت مشخص هستند و بیش از این تغییر نمی کنند.


قیمت بلیط هواپیما تهران کیش : بلیط چارتر

 


اما بلیط چارتری کیش مربوط به پروازهایی است که یک یا چند آژانس مسافرتی تمام یا بخشی از بلیط آن هواپیما را پیش خرید کرده اند و به شرکت هواپیمایی درباره فروش بلیط ها تعهد داده اند. فروش بلیط چارتری از طریق همان آژانس های مسافرتی انجام می شود و معمولا قیمت بلیط هواپیما تهران کیش برای مسافرین بالای دو سال به صورت بزرگسال دریافت می گردد. هر آژانس مسافرتی برای کنسلی بلیط پروازی که چارتر کرده است شرایط و جریمه های متفاوتی دارد. پرواز هواپیمایی های معراج، اترک، زاگرس و کیش ایر معمولا چارتری هستند.


 


قیمت بلیط هواپیما تهران کیش : تهیه بلیط هواپیما

حالا که با بلیط های سیستمی و چارتری آشنا شده اید، متوجه خواهید شد که چرا در تاریخ هایی که تعطیلی یا مناسبت خاصی نیست و زمان خلوتی سفر می باشد، قیمت بلیط هواپیما تهران کیش و پرواز تهران کیش ارزان تر فروخته می شود. بلیط های چارتری ارزان می شوند چراکه پر نشدن هواپیما به آژانس مسافرتی چارترکننده ضرر می زند. این ضرر به خاطر تعهدی است که چارترکننده بابت فروش بلیط ها به شرکت هواپیمایی داده و ملزم است در هر صورت بهای بلیط ها را به او پرداخت کند. تخفیف این بلیط ها در برخی مواقع به 80 درصد قیمت بلیط نیز می رسد. 

فرودگاه کیش از نظر تعداد مسافرین چهارمین فرودگاه پر رفت و آمد ایران است و روزانه پذیرای هزاران مسافر داخلی و خارجی می باشد. ایام جشنواره تابستانی کیش جزو شلوغ ترین زمان های این فرودگاه است. این فرودگاه در زمینی به مساحت بیش از 13 هزار متر مربع ساخته شده و در موقعیت مرکز جزیره قرار دارد. فرودگاه کیش با دو باند فعالش آمادگی نشست و برخاست هواپیماهای پهن پیکر را نیز دارد. خدمات ویژه این فرودگاه شامل خدمات لیموزین، اینترنت رایگان، اورژانس و پزشکی، رستوران، صرافی، بسته بندی، بانک و خدمات ویژه پاویون می باشد.