رزرو بلیط هواپیما آسمان


رزرو بلیط هواپیما آسمان


رزرو بلیط هواپیما آسمان : سفری آسان و راحت


رزرو بلیط هواپیما آسمان ، شرکت هواپیمایی آسمان در گذشته به نام شرکت خدمات هوایی آسمان فعالیت می کرد در سال 1358 از ادغام چهار شرکت پارس ایر، هور آسمان، ایر سرویس و ایر تاکسی تشکیل شد، این شرکت از سال 1381 زیر نظر سازمان بازنشستگی کشوری فعالیت می کند. در حال حاضر شرکت آسمان یکی از بزرگترین ایرلاین های کشور محسوب می شود که روزانه به نقاط زیادی در داخل و خارج از کشور پرواز دارد و شما می توانید برای اکثر مقاصد رزرو بلیط هواپیما آسمان انجام دهید. خرید بلیط هواپیما و  بلیط  چارتر را از تیک بان بخواهید.


رزرو بلیط هواپیما آسمان : شعار هواپیمایی آسمان


شرکت هواپیمایی آسمان در این سال ها مدیران زیادی را به خود دیده است که در حال حاضر مدیر عامل این شرکت دکتر حسین علایی می باشد. شرکت هواپیمایی آسمان از ابتدا راه اندازی با هدف پرواز به نقاط دور افتاده و محروم تاسیس شد و به همین دلیل سیاست این شرکت همواره استفاده از هواپیما های کوچک و با برد کم بوده است. این شرکت با شعار " امنیت تان را در آسمان تضمین می کنیم " همواره در تلاش بوده تا با ارائه بهترین و به روز ترین خدمات به مردم خدمت رسانی کند و مردم بتوانند به آسانی رزرو بلیط هواپیما آسمان و خرید بلیط هواپیما آسمان را انجام دهند.برای خرید بلیط هواپیما و اطلاع از قیمت بلیط هواپیما در سایت بوکینگ پرشیا مقصد مورد نظر را جستجو نمایید


رزرو بلیط هواپیما آسمان : رشد هواپیمایی آسمان


شرکت هواپیمایی آسمان دفتر مرکزی خود را مانند دیگر شرکت در شهر تهران قرار داده ولی این شرکت در دو شهر شیراز و مشهد آشیانه و بیس دارد و اغلب تعمیرات این شرکت در دو شهر شیراز و مشهد انجام می شود. شرکت هواپیمایی آسمان نیز مانند دیگر شرکت های هواپیمایی کشور در سال های تحریم بسیار آسیب دید و تا مرز ورشکستگی و فروپاشی پیش رفت ولی در سال های اخیر و بعد از برجام با خرید چندین فروند هواپیما و بستن قرار داد با چند شرکت معتبر که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت جان تازه ای گرفته و مجددا به مسیر رشد و توسعه باز گشته است. رزرو بلیط هواپیما آسمان را به صورت اینترنتی در بوکینگ پرشیا انجام دهید.


رزرو بلیط هواپیما آسمان : تحریم و تاخیر


از اثرات تحریم به شرکت های هواپیمایی آسمان می توان به افزایش زمان تاخیر پرواز های این شرکت به دلیل کمبود قطعه و فرسودگی ناوگان اشاره کرد تا جایی که سازمان هواپیمایی کشوری در سال 1393 شرکت هواپیمایی آسمان را با میانگین تاخیر 45 دقیقه ای به عنوان پر تاخیر ترین شرکت هواپیمایی فعال در ایران معرفی کرد. رزرو بلیط هواپیما آسمان در بوکینگ پرشیا مهیا می باشد. این تاخیر ها ادامه یافت تا جایی که در سال 1394 بعد از تاخیر 10 ساعته که برای پرواز تهران به اهواز پیش آمد سازمان هواپیمایی کشوری علاوه بر تذکر کتبی همه پرواز های فوق العاده این شرکت را به علت تاخیر زیاد تا اطلاع ثانوی تعلیق کرد. همچنین در سال 1395 اتحادیه اروپا به دلیل نگرانی از فرسودگی ناوگان این شرکت هواپیمایی و امکان بروز حادثه ورود پرواز های شرکت هواپیمایی آسمان را به کشور های عضو اتحادیه اروپا ممنوع کرد و رزرو بلیط هواپیما آسمان یا فروش بلیط هواپیما آسمان برای مسافران مقاصد اروپایی سخت شد.


رزرو بلیط هواپیما آسمان : خرید هواپیما


همه ی این عوامل نشان از آن دارد که تحریم ها چه آسیب بسیار جدی به این شرکت وارد کرده و علاوه بر حرکت دادن و هدایت این شرکت هواپیمایی به سمت نابودی و فروپاشی جان مردم را نیز به خطر انداخته بود ولی در فرودین 1396 شرکت هواپیمایی آسمان توانست پس از سال ها رنج و مشقت فراوان و تحمل آسیب های ناشی از تحریم های ظالمانه با شرکت بویینگ برای خرید 30 فروند هواپیما 737 که از پیشرفته ترین هواپیما های مسافربری و پرفروش ترین آن می باشد به توافق برسد. رزرو بلیط هواپیما آسمان را از بوکینگ پرشیا بخواهید. ارزش این قرارداد حدود 3 میلیارد دلار تخمین زده شده است و این قرارداد به گونه ای تنظیم شده است که اگر شرکت هواپیمایی آسمان تمایل داشته باشد بتواند 30 فروند هواپیما دیگر نیز سفارش دهد. با آمدن این هواپیما و اضافه شدن به شرکت آسمان شما می توانید رزرو بلیط هواپیما آسمان یا بلیط ارزان هواپیما را برای این هواپیما های جدید و پیشرفته انجام دهید. همچنین علاوه بر قرارداد با شرکت بویینگ شرکت هواپیمایی آسمان با شرکت ژاپنی میتسوبیشی برای خرید 40 فروند هواپیما نیز وارد مذاکره شده است ولی این قرارد داد باید به تایید وزرات خزانه داری آمریکا برسد تا بتواند جنبه اجرایی پیدا کند. دلیل نیاز به اجازه وزارت خزانه داری آمریکا این است که بسیاری از قطعات هواپیما تولید شرکت میتسوبیشی در آمریکا تولید می شود و به همین دلیل ابتدا باید وزرات خزانه داری آمریکا این قرارداد را تایید کند تا جنبه رسمی پیدا کند.


رزرو بلیط هواپیما آسمان : امنیت اصل اول


شرکت هواپیمایی آسمان همواره به دنبال حفظ امنیت مردم برای پرواز ها بوده و یکی از دلایل تاخیر های این شرکت در زمان تحریم همین بوده است زیرا تا از امنیت کامل پرواز مطمئن نباشند به هیچ عنوان اجازه پرواز نخواهند داد ولی با خرید و ورود ناوگان جدید این مشکلات کمتر شده و روز به روز بهتر نیز خواهد شد. رزرو بلیط هواپیما آسمان و قیمت بلیط هواپیما آسمان را از ما بخواهید. شرکت هواپیمایی آسمان در سال های اخیر موفق به اخذ مجوزهای زیادی از سازمان های بین المللی شده که آخرین آن مربوط به اخذ مجوز IOSA از سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی )یاتا) بوده است. این شرکت توانسته سامانه سیستم مدیریت ایمنی که به اختصار SMS خوانده می شود را به صورت کامل پیاده سازی کند که موجب افزایش شدید امنیت پرواز خواهد شد. شرکت هواپیمایی آسمان در حال حاضر از هواپیما های فوکر 100، ایرباس 340، ایرباس 320، ای تی آر 72 و بویینگ 737 بهره می برد و در تلاش است که با استفاده از هواپیما های جدید را جایگزین هواپیما های قدیمی کند.


رزرو بلیط هواپیما آسمان و تهیه بلیط


در انتها باید بگوییم که شرکت آسمان یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی ایران است و شما می توانید با خیال راحت اقدام به رزرو بلیط هواپیما این شرکت کنید. برای رزرو بلیط هواپیما شرکت آسمان شما راه های زیادی پیش رو دارید، شما می توانید مستقیما به دفاتر این شرکت در شهر های مختلف مراجعه کنید و بلیط خود را تهیه کنید، البته شرکت هواپیمایی آسمان با اکثر دفاتر مسافربری و گردشگری قرارداد همکاری دارد و شما می توانید از طریق این دفاتر نیز اقدام به رزرو بلیط هواپیما آسمان کنید. در سال های اخیر سایت های فروش بلیط هواپیما به شدت زیاده شده اند و شما می توانید از طریق اینترنت نیز از سایت شرکت هواپیمایی آسمان و یا دیگر سایت هایی که نمایندگی این شرکت هواپیمایی را به عهده دارند رزرو بلیط هواپیما آسمان یا بلیط ارزان هواپیما انجام دهید.