رزرو بلیط هواپیما ایران ایر


رزرو بلیط هواپیما ایران ایر


رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : بهترین و مطمئن ترین سفر هوایی


رزرو بلیط هواپیما ایران ایر ، شرکت هواپیمایی ایران ایر 51 سال پیش در اسفند 1340 با نام اصلی هواپیمایی ملی ایران با نام اختصاری هما و با ادغام دو شرکت هواپیمایی ایرانیَن ایرویز و پرشیَن ایرویز تشکیل شد. این شرکت با هدف ایجاد یک خط هوایی ملی و خدمترسانی به ایرانیان فعالیت پروازی خود را به طور رسمی از فروردین 1340 آغاز کرد. رزرو بلیط هواپیما ایران ایر را به صورت آنلاین در بوکینگ پرشیا تهیه کنید. خرید بلیط هواپیما و  بلیط  چارتر را از بوکینگ پرشیا بخواهید. در همان سال طراحی نشان تجاری هما در روزنامه های کیهان و اطلاعات به مسابقه گذاشته شد و طرح برنده تبدیل به نشان تجاری هما شد که یکی از زیباترین نشانهای تجاری به شمار میرود. این طرح برگرفته از سازههای سنگیِ پرندهی اساطیری هما در تخت جمشید است و سه ویژگی منحصربهفرد دارد: سر عقاب، گوش گاو و یال اسب. رزرو بلیط ایران ایر پر درخواست ترین در میان خطوط هوایی ایان بود.


 رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : اولین پرواز


اولين پرواز ایران ایر با هواپیمای جت در سال 1344 با استفاده از يك فروند بويينگ 727 در مسير تهران ـ بيروت انجام شد. پس از آن شركت ایران ایر تصمیم گرفت تمام ناوگان خودرا به هواپيماهاي جت تبدیل کند. در ميانهی دههی هفتاد ميلادي، این شرکت هواپیمایی از موفقترین مجموعههای حملونقل هوایی در جهان بود و روزانه پروازهای بدون توقف زیادی به قارهی اروپا داشت به طوری که در اين دوره تنها در مسير تهران ـ لندن بيش از 30 پرواز هفتگي انجام ميداد. همواره رزرو بلیط هواپیما ایران ایر یا فروش بلیط هواپیما ایران ایر انتخاب اول مسافران بود.


 


رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : انقلاب اسلامی


بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، این شرکت با نام اصلی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و نام اختصاری هما به فعالیتهای خود ادامه داد. ایران ایر از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل تحریمهای بینالمللی، با خروج نیروهای خارجی متخصص و لغو بعضی پروازهای بینالمللی مواجه شد اما در سال‏هاي جنگ تحميلي بهرغم همهی فشارها و تهديدها، با کمک نيروهاي توانمند و متعهدِ قدیمی خود و بهکارگیری نيروهاي بومي و آموزش نيروي جوان و تحصيلكرده توانست نيازهاي خود را برطرف کند و دانش تعميرات هواپيما را كه زماني تنها در اختيار متخصصان خارجي بود، بومي کند و به این وسیله رزرو بلیط هواپیما ایران ایر همچنان در صدر درخواست های مسافرت های هوایی قرار داشت. امروز خدمات فرودگاهي هما مطابق با استانداردهاي بينالمللي و ارزشها و معیارهای جهانی، به بيش از 20 شركت هواپيمايي خارجي خدمترسانی میکند. همچنین دفاتر فروش ایران ایر در 41 شعبهی بینالمللی در سراسر جهان و 23 شعبهی داخلی در سراسر ایران در زمینهی رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و فروش بلیط و پشتیبانی و خدمات بعد از فروش به مسافران ایرانی و بینالمللی فعالیت میکنند.


رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : کلاسهای پروازی


ایران ایر بر اساس متغیرهای مختلف، کلاسهای پروازی مختلفی تعریف کرده که از لحاظ ارایهی خدمات و شرایط با هم متفاتاند. این کلاسها در دو گروه هما کلاس و کلاس اکونومی تعریف شدهاند که برای مسافرانی که رزرو بلیط هواپیما ایران ایر را انجام داده اند هما کلاس خدمات ویژهای در سطح بیزینسکلاس در ایرلاینهای دیگر دریافت میکنند. زیرگروههای این دو گروه اصلی به این ترتیب تعریف میشوند:


هما کلاس: گروههای نرخی I, J, C

کلاس اکونومی: گروههای نرخی L, N, M, Q, V, Y

خدمات رزرو بلیط هواپیما ایران ایر، قیمت بلیط هواپیما ایران ایر ، حدود 5 دهه است که در اختیار مسافران این ایرلاین قرار دارد و نسبت به سابقه این شرکت هواپیمایی و خدمات آن، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. همانطور که می دانید این شرکت هم اکنون به بسیاری از مقاصد داخلی و خارجی پرواز دارد، از این رو مشتریان می توانند برای رسیدن به مقصد خود به راحتی با رزرو بلیط هواپیما ایران ایر پروازی آرام و ایمن را تجربه کنند. برای رزرو بلیط هواپیما ایران ایر، علاوه بر آژانس های هواپیمایی مختلف، می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما در سایت های ارائه دهنده این خدمات نیز مراجعه کنید.


رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : خرید از وب سایت


امروزه كسب و كارها به سمت الكترونيكی شدن پيش می روند و شاخه تجارت الكترونيك با راه اندازی سایت های مختلف هر روز جلوه تازه تری به خود مي گيرد. يكي از پدیده های نوظهور در اين عرصه، پيدايش سایت های رزرو بلیط هواپیما است. دفاتر، خدمات مسافرتی و آژانس ها و همچنین شرکتها می توانند با بهره مندی از روش های نوین و پیاده سازی سیستمی برای رزرو بلیط هواپیما ایران ایر، نحوه خدمات خود را از حالت فیزیکی و سنتی به الکترونیکی و مدرن تغییر دهند. این مدل از رزرو بلیط هواپیما ایران ایر هم آنها را به مجموعه ای پیشرو تبدیل می نماید و هم منجر به رضایت مسافران بخصوص هنگام رزرو بلیط هواپیما ایران ایر می شود. واقعیت آن است که امروزه رقابت موجود در ارائه انواع سرویس های گردشگری بخصوص در زمینه رزرو بلیط هواپیما بسیار بالاست و بازارهای امروز با گستردگی و تنوع به مراتب بیشتری نسبت به گذشته روبروست. به همین دلیل است که بسیاری از مراکز ارائه دهنده خدمات سفر با خدمات هوایی ایران ایر در تلاش هستند با ارائه راهکارهای نوین و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و خرید بلیط هواپیما ایران ایر بصورت آنلاین، موجبات رشد و پیشرفته مجموعه خود را فراهم نمایند.


 


رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : رزرو از راه دور


امکان رزرو بلیط هواپیما ایران ایر یکی از خدمات پایه ای است که توسط مجموعه های گردشگری ارائه می شود و چنانچه این رزرو بصورت آنلاین انجام پذیرد تاثیر چشمگیری در رشد آن مجموعه، افزایش مخاطبان و راحتی مسافران خواهد داشت. از مزایای روش رزرو بلیط هواپیما ایران ایر بصورت آنلاین، آن است که نیاز به مراجعه حضوری مسافران نیست؛ آنها از هرجا که باشند فقط با در اختیار داشتن یک رایانه از نوع لپ تاپ یا تبلت و یا حتی گوشی های تلفن همراه (موبایل) و اتصال به اینترنت و در اختیار داشتن مشخصات یک کارت اعتباری با رمز دوم آن می توانند رزرو بلیط هواپیما ایران ایر خود را انجام دهند. رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و بلیط ارزان هواپیما بصورت آنلاین صرفه جویی قابل توجهی در وقت مسافران می نماید و آنها را از امور طولانی و رفت و آمد تا یک مرکز تهیه بلیط بی نیاز می کند. امروزه سایتهای زیادی برای رزرو بلیط هواپیما ایران ایر ایجاد شده اند و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر بصورت آنلاین آنقدر آسان و لذت بخش است که حتی اگر بار اولتان باشد که آن را تجربه می کنید به راحتی از پس انجام آن برخواهید آمد.