قیمت بلیط ارزان کیش


قیمت بلیط ارزان کیش


قیمت بلیط ارزان کیش : جزیره ای زیبا و توریستی


قیمت بلیط ارزان کیش ، کیش یکی از جزایر جنوبی ایران در خلیج فارس می باشد. این جزیره به عنوان یکی از پر رفت و آمد ترین مسیرهای توریستی و گردشگری شناخته شده درنتیجه قیمت بلیط ارزان کیش اهمیت به سزایی برای همه ی کسانی دارد که می خواهند با کمترین هزینه به این منطقه ی زیبا سفر کنند. کیش در سال 1361 عنوان اولین منطقهی آزاد تجاری و اقتصادی کشور را از آن خود کرد، درنتیجه می توان گفت درهای پیشرفت به روی این جزیره باز شد. خرید بلیط هواپیما و بلیط چارتر را از بوکینگ پرشیا بخواهید. بسیاری از جشن های موجود در کیش مانند جشنواره های تابستانی نیازمند نور در تاریکی شب می باشند ، از آنجا که کیش به برق سراسری جمهوری اسلامی متصل نمی باشد در این جزیره نیروگاه هایی را جهت تامین برق این جزیره ی دیدنی ساخته اند. قیمت بلیط ارزان کیش و چارتر کیش را از بوکینگ پرشیا مشاهده کنید. کیش با آن که شهری مدرن می باشد اما هنوز برخی از سنت ها و آداب و رسوم خاصی در آن جا مرسوم است. بنابراین شما می توانید با پرداخت قیمت بلیط ارزان کیش یا بلیط کیش لحظه آخری و بازدید از این شهر سنت ها ، آداب و رسوم و فرهنگ یک منطقه از کشورمان بهتر بشناسید .


 قیمت بلیط ارزان کیش : غذای کیش

شاید به نظرتان خنده دار بیاد ولی برخی از توریست ها فقط به دلیل شهرت غذای یک شهر یا کشور به آنجا سفر می کنند. غذاهای محلی کیش بسیار طعم دلچسب و خوشمزه ای دارند، از محبوب ترین غذاهای این جزیره ی بی نظیر می توان هریسه، مرگوگ (مرقوق)، برنج مجبوس، مضروبه، برنج شکری یا محمر را نام برد.بلیط هواپیما ارزان را از سایت بوکینگ پرشیا تهیه بفرمایید.


قیمت بلیط ارزان کیش : حمل و نقل


آب و هوای کیش بسیار مطلوب می باشد و ماههای مهر تا اردیبهشت زمان مناسبی برای سفر به این جزیره است.حمل و نقل به سه صورت در کیش وجود دارد : تاکسی، مینی بوس ، ماشین های اجاره ای. تاکسی های کیش خوردروهایی با کیفیت به رنگ های سفید و زرد می باشند که اصلی ترین وسیله ی حمل و نقل در جزیره به شمار می آیند. تاکسی های زردرنگ به عنوان تاکسی های خطی و سفیدرنگ تاکسی های تلفنی یا دربستی هستند. قیمت بلیط ارزان کیش و بلیط کیش را از بوکینگ پرشیا بخواهید. مینی بوس ها نیز از وسایل حمل و نقل عمومی در کیش می باشند که تقریبا بیشتر مکان های این شهر توریستی را تحت پوشش قرار می دهند. یکی از مواردی که در تمامی جهان و کیش مرسوم است اجاره دادن خودروهایی لوکس به گردشگران و مردم بومی می باشد. فقط مواظب باشید خودروهایی انتخاب کنید که سیستم سرمایشی خوبی دارند زیرا هوای کیش گرم و مرطوب است. قیمت بلیط ارزان کیش بسیار کمتر از حالت های معمولی می باشد و شما با کمترین هزینه می توانید از جاذبه های گردشگری این جزیره بیضی شکل لذت ببرید.جاذبه های توریستی فراوانی از کشتی یونانی گرفته تا شهر حریره در این منطقه کوچک قرار گرفته اند.که ما برخی از آنها را در قسمت زیر آورده ایم.


قیمت بلیط ارزان کیش : لاک پشت های دریایی کیش


لاک پشت های دریایی در خلیج فارس و دریای عمان جای گرفته اند، که در حال حاضر دو گونه لاک پشت به نام های سبز و پوزه عقابی در نزدیکی دماغه غربی و همه ی سواحل سنگی جنوب و غرب جزیره کیش ، در حال رفت و آمد هستند. لاک پشت های دریایی سالیانی دراز در روی کره ی زمین زندگی کرده اند و از بازماندگان تغییرات آب و هوایی هستند که دایناسورها را از بین برد. قیمت بلیط ارزان کیش و خرید بلیط هواپیما کیش از قیمت مناسبی در بوکینگ پرشیا برخوردار می باشد. این لاک پشت ها با عمری حدودا هفتاد یا هشتاد سال در اقیانوس ها زندگی می کنند ، البته لازم است که آن ها گاهی برای تنفس بر روی آب بیایند.


با پرداخت قیمت بلیط ارزان کیش شما می توانید از اواخر اسفند تا اواسط مرداد لاک پشت های ماده ایی که برای آشیانه سازی و تخم گذاري مخصوصا در هنگام غروب به سواحل ماسه‎ای جنوب و غرب این جزیره ی گردشگری می آیند را تماشا کنید. درنتیجه ملاحظه خواهید کرد که لاک پشت ها به آرامی بر روی زمین در حرکتند زیرا باله های آن ها برای شنا تطبیق پیدا کرده است. لاک پشت های پوزه عقابی در هر فصل سه بار به فاصله زمانی تقریبا دو هفته یا پانزده روز تخم گذاری می کنند و تخم های آن ها بعد از مدت شصت الی هفتاد روز تبدیل به لاک پشت های کوچکی می شوند که راه دریا را پیش می گیرند. ازدیاد لاک پشت ها در سواحل جزیره کیش به عنوان یک جاذبه ی گردشگری صحنه ای جالب و خاطره انگیزی را در ذهن تان باقی می گذارد.


قیمت بلیط ارزان کیش : خانه اعیانی کیش


خانه اعیانی کیش یکی دیگر از جاذبه های توریستی این جزیره می باشد که در شهر باستانی حریره قرار دارد. کاشی های ستاره ای شکل به کار رفته در خانه اعیانی به دوره ایلخانیان برمی گردد. این کاشی ها برای ساخت تخت سلیمان و سلطانیه به کار رفته است در نتیجه آن ها توسط افراد ثروتمند این خانه به این جزیره آورده شده اند. این بنا بسیار بزرگ بوده و چند خانوار در آن جای می گرفتند. معماری این خانه مانند معماری خانه های کاشان و یزد در آن زمان می باشد. با پرداخت قیمت بلیط ارزان کیش و در هنگام بازدید از این جزیره پیشنهاد می کنیم که این بنا را که نمونه ای از مسکن جمعی قدیمی در حاشیه خلیج همیشه فارس است را در برنامه ی سفر خود قرار دهید.


قیمت بلیط ارزان کیش : مجموعه درخت سبز جزیره کیش


مجموعه درخت سبز جزیره کیش در منطقه ای از شمال جزیره کیش قرار گرفته که به دلیل جاری شدن آبهای سطحی در آن مکان سرسبز و زیباست. در دوره ايلخانان و تيموريان درختانی از نوع لور یا انجیر معابد از هند و چین به نوار ساحلی خلیج فارس از جمله کیش آورده شد. مسئولان آن زمان این درختان را در مناطق مسکونی کاشتند. در منطقه ی معروف به دره ی پرتغالی ها نیز نوعی از درختان لور را که قدیمی ترین آن ها حدود پانصد الی ششصد سال عمر دارد در خاک فرو کردند. قیمت بلیط ارزان کیش و قیمت بلیط هواپیما تهران کیش را از بوکینگ پرشیا بخواهید. رشد درختان لور بدین گونه است که با کاشت تنه ی آن در زمین بعد از مدت زمانی که این درخت رشد کرد ساقه های آن به سمت زمین می آیند و در آن فرو می روند و خود تبدیل به تنه ی این درخت می شوند.این سیر رشد آنقدر ادامه پیدا می کند تا یک درخت دارای چندین ساقه شود. در اطراف قدیمی ترین درخت سبز یا لور آلاچیق ها ، پیاده رو ها و در مجموع محوطه سبزی ساخته شده است که شما را یاد جنگل های شمال ایران می اندازد.


قیمت بلیط ارزان کیش و بلیط ارزان هواپیما بسیار اندک می باشد که شما با پرداخت آن می توانید از آن دسته افرادی باشید که از این درخت با هیبتی افسانه ای دیدن کرده اند. مجموعه درخت سبز با دارا بودن دو درب در مجاورت دو جاذبه گردشگری است. یکی از درب های این مجموعه با ورودی شهر باستانی حریره مشترک و دیگری در نزدیکی آب انبار سنتي کیش قرار دارد. بعد از تسویه قیمت بلیط ارزان کیش به مسئولان مربوطه و گرفتن این بلیط در بازدید از این درخت خواهید دید که به درخت کهنسال لور مقداری پارچه یا نخ گره زده شده است که آن را مقدس جلوه می دهد. گروهی از مردم بر این اعتقادند که این درخت حاجت های آن ها را برآورده می کند بدین سبب پارچه هایی را به آن می بندند.