قیمت بلیط هواپیما آسمان


قیمت بلیط هواپیما آسمان


قیمت بلیط هواپیما آسمان : کیفیت مناسب هواپیمایی آسمان


قیمت بلیط هواپیما آسمان ، شرکت هواپیمایی آسمان در حال حاضر یکی از مهمترین شرکت های هواپیمایی داخل کشور می باشد. به طوری که بعد از دو قطب اصلی شرکت های هواپیمایی یعنی شرکت هواپیمایی ایران ایر و شرکت هواپیمایی ماهان قرار گرفته است. در چند سال اخیر این شرکت هواپیمایی پیشرفت مضاعفی داشته است. یکی از دلایل رشد سریع شرکت هواپیمایی آسمان در چند سال اخیر واگذاری این شرکت به صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی ایران است. خرید بلیط هواپیما و بلیط چارتر را از بوکینگ پرشیا بخواهید.


قیمت بلیط هواپیما آسمان : روند رو به جلو هواپیمایی آسمان


از آنجایی که صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی کشور میزان سرمایهگذاری خود را بر روی صنعت هوایی افزایش داده و در همین راستا سرمایه ی زیادی به شرکت هواپیمایی آسمان تزریق شده است، این شرکت توانسته در جهت تجهیز کردن ناوگان هوایی خود و همچنین آموزش نیروهای با تجربه رشد فزاینده ای را در چند سال گذشته تجربه کند. البته تجربه ثابت کرده است که همواره خصوصی سازی در مورد شرکت های دولتی برای افزایش سطح کیفی موثر واقع می شود. قیمت بلیط هواپیما آسمان , خرید بلیط هواپیما و را از بوکینگ پرشیا بخواهید. این شرکت هواپیمایی از آنجایی که حمایت مالی از صندوق بازنشستگی کشور را با خود به همراه دارد، توانسته است در مورد قیمت بلیط هواپیمای آسمان بازار رقابتی جالب توجهی را ایجاد نماید. همچنین تلاش نموده که پایگاههای هوایی خود را در چند شهر مهم ایران گسترش داده و مجهز کند. شرکت هواپیمایی آسمان با رشد جالب توجهی که در چند سال گذشته تجربه کرده است، توانسته با سی و سه فروند هواپیما در ناوگان خود به سیزده شهر خارجی و همینطور چهل و دو شهر داخلی پرواز منظم و هفتگی داشته باشد.برای دریافت قیمت بلیط هواپیما به سایت بوکینگ پرشیا مراجعه فرمایید.


قیمت بلیط هواپیما آسمان : آژانس های مسافرتی


سهم بیشتر فروش بلیط شرکت هواپیمایی آسمان به عهده ی شرکت ها و یا آژانس های مسافرتی چارتر کننده می باشد به همین دلیل قیمت بلیط های این شرکت با نوسان مواجه می شود. اما در حالت کلی نسبت به سایر شرکتهای هواپیمایی بلیط های ارزان قیمت تری را ارائه می دهد. با کمی تحقیق و جستجو در سایت های اینترنتی فروش بلیط می توانید قیمت بلیط هواپیما آسمان یا رزرو بلیط هواپیما آسمان را به روز و به ساعت دریافت نمایید.


قیمت بلیط هواپیما آسمان : مقصد پروازها


از جمله شهرهای خارجی که این شرکت به آنها پرواز منظم و مستقیم دارد میتوان به شهرهای ایروان، استانبول، دوشنبه و کویت اشاره نمود. همچنین برای نمونه در پروازهای داخلی این شرکت می توان شهرهای تهران، رشت، زاهدان، مشهد، شیراز، ایلام، اصفهان و تبریز را نام برد. امروزه و پس از رفع تحریم های هوایی، شرکت آسمان جزو شرکتهای هواپیمایی بوده است که با امضای قرارداد برای نوسازی و تجهیز و خرید هواپیماهای جدید و اضافه نمودن آنها به ناوگان هوایی خود از این فرصت بهره مند گشته است. قیمت بلیط هواپیما آسمان از قیمت ارزانی برخوردار است.


قیمت بلیط هواپیما آسمان : ایمنی پرواز


یکی از دغدغه های مهم این شرکت مربوط به ایمنی پرواز می باشد که در همین راستا شرکت هواپیمایی آسمان توانسته است چندین مدرک معتبر در مورد امنیت و سلامت پرواز از ارگانهای مهم جهانی دریافت نماید. لازم به ذکر است با توجه به نرخ مناسب قیمت بلیط هواپیما آسمان این مدارک بین المللی برای این شرکت حسن بسیار بزرگی محسوب می شود. اما در مورد قیمت بلیط هواپیما آسمان در پروازهای داخلی می توان به چند مورد اشاره نمود.


قیمت بلیط هواپیما آسمان : قیمت بلیط هواپیما


البته باید در نظر داشت که این قیمتها حدودی بوده است و نسبت به زمان تهیه ی این مقاله درج شده است. بلیط هواپیما این شرکت از تهران به مشهد حدودا یک میلیون و پانصد هزار ریال می باشد. قیمت بلیط از همین شرکت هواپیمایی از مبدا تهران به مقصد تبریز حدودا یک میلیون و چهار صد و چهار هزار ریال می باشد. در نمونه ای دیگر از مبدا تهران به مقصد بندرعباس میتوان بلیط این شرکت هواپیمایی را با رقمی حدود دو میلیون ریال تهیه نمود.فروش بلیط هواپیما آسمان و قیمت بلیط هواپیما آسمان را از بوکینگ پرشیا بخواهید. در حال حاضر گسترده ترین شبکه ی پروازهای داخلی را شرکت آسمان دارا می باشد و با توجه به سیاست های شرکت مبنی بر استفاده کردن از هواپیماهایی که ظرفیت آن حدودا صد مسافر می باشد تعداد پروازهایی که انجام میدهد به میزان زیادی است. نکته جالب توجه دیگری که در مورد این شرکت وجود دارد این است که در کشور سه مرکز هواپیمایی را تحت کنترل دارد و به همین دلیل به راحتی میتوان بلیط این شرکت را تهیه نمود.


قیمت بلیط هواپیما آسمان : رضایت و امنیت

فارغ از راحتی در تهیه کردن بلیط هواپیما و همینطور میزان امنیت هواپیماهای این شرکت، باید در مورد مسائلی همچون تشریفات داخل هواپیما و غذایی که در داخل این هواپیماها سرو میشود نیز اشاره نمود. در مورد هواپیمایی آسمان موارد ذکر شده یکی از بالاترین استانداردهای موجود در داخل کشور را دارا می باشد. بدین معنی که در نظر سنجی هایی که از مسافرین تهیه شده است، درصد بالایی از این خدمات ابراز رضایت کرده اند و اعلام کرده اند که بار دیگر این شرکت را برای پرواز انتخاب خواهند کرد.بلیط هواپیما ارزان را از سایت بوکینگ پرشیا تهیه بفرمایید.


قیمت بلیط هواپیما آسمان : رقابت


با توجه به رشد سریع این شرکت هواپیمایی و همینطور افزایش سطح کیفی پروازهای شرکت آسمان پیش بینی میشود که به زودی شاهد حضور این شرکت در راس شرکت های هواپیمایی داخلی ایران خواهیم بود. از آنجایی که قیمت بلیط هواپیما آسمان نسبت به سایر پروازهای داخلی مناسب تر است احتمالاً در آینده بازار رقابتی شدیدی بین این شرکت و دو ابر شرکت ایران ایر و ماهان به وجود خواهد آمد. رقابت در چنین سطح بالایی از تجارت باعث تامین بیشتر منافع مشتریان می گردد. در ضمن قابل ذکر است که مشتریان می توانند با مراجعه به سایت اصلی شرکت هواپیمایی آسمان از لیست قیمت ها و همینطور رزرو بلیط سیستمی برای مقاصد مختلف برخوردار گردند. اما این شرکت هواپیمایی در مورد پروازهای خارجی خود نیز توانسته با تکیه بر همان سیاستی که در پروازهای داخلی وجود دارد یعنی پایین بودن قیمت بلیط هواپیما آسمان جایی در بازار رقابتی برای خود باز نماید. این بدین معنی است که پتانسیل رشد این شرکت بسیار زیاد می باشد.


قیمت بلیط هواپیما آسمان : قیمت مناسب

به طوری که به عنوان نمونه بلیط هواپیما از تهران به مقصد استانبول چیزی در حدود هفت میلیون و پانصد هزار ریال قیمت گذاری شده است که در مقایسه با شرکتهای هواپیمایی خارجی بسیار ارزانتر می باشد. همینطور در مقایسه با شرکت های هواپیمایی داخلی نیز از قیمت پایین تری برخوردار است. با تجهیز ناوگان این هواپیمایی به هواپیماهای جدید مهم ترین دلیل نگرانی از پرواز با آسمان که فرسوده بودن این هواپیماها بود نیز از بین می رود و امکان راحتی بیشتری برای مسافرین ایجاد خواهد شد. بلیط ارزان هواپیما را از ما بخواهید.