قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر


قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر


قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر : سفر به شهر سعدی و حافظ


قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر ، شیراز یکی از زیباترین شهرهای ایران است که سالیانه گردشگران زیادی از سراسر ایران و جهان برای دیدن این شهر راهی شیراز می شوند. شیراز از دیر باز مورد توجه گردشگران بوده و همیشه این شهر پذیرای گردشگران زیادی بوده است، این شهر مهد تمدن و فرهنگ ایران زمین است و مشاهیر بسیار زیادی از این شهر به ایران و دنیا معرفی شده اند. خرید بلیط هواپیما و بلیط چارترو بلیط لحظه آخری را از بوکینگ پرشیا بخواهید.


قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر : جاذبه های طبیعی و تاریخی


شیراز جاهای طبیعی و تاریخی بسیار زیادی برای بازدید دارد که در ایران کمتر شهری از این لحاظ به پای شیراز می رسد که این همه جاذبه را به صورت یک جا در خود جای داده باشد، شما برای سفر به شیراز می توانید از همه وسایل حمل و نقل استفاده کنید ولی بهترین و آسان ترین راه برای مسافرت به این شهر زیبا هواپیما است، برای قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر یا بلیط شیراز می توانید به سایت های فروش بلیط و سامانه های رزرو آنلاین مراجعه کنید، شرکت های مسافربری زیادی پرواز های منظم سیستمی و چارتر به شیراز دارند و شما می توانید قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر یا بلیط چارتر شیراز را از این شرکت ها سوال کنید و اقدام به خرید کنید. بهترین راه برای سفر کردن این است که قبل از سفر راجع به شهر مقصد تحقیق کنیم و اطلاعاتی از مکان های گردشگری آن شهر پیدا کنیم و ما در این مطلب می خواهیم شما را با بعضی از جاهای دیدنی شیراز آشنا کنیم تا بتوانید سفر خوبی با اطلاعات از مکان های مختلف به این شهر داشته باشید.بلیط هواپیما ارزان را از سایت بوکینگ پرشیا تهیه بفرمایید.


 قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر : آرامگاه سعدی


سعدی یکی از شاعران نامدار ایران است که اهل شیراز بوده و بعد از سال جهانگردی و کسب تجربه در همین شهر به خاک سپرده می شود، عمارتی که سعدی در آن زندگی می کرده در گذشته خانقاه بوده که وی در همان مکان نیز دفن می شود، در سال 998 به دستور حاکم فارس خانقاه به کلی تخریب می شود و هیچ اثری از آن باقی نمی ماند و حدود 200 سال بعد که سلسله زندیه حکومت کشور را به دست می گیرد و شیراز را به عنوان پایتخت خود انتخاب می کنند به دستور کریم خان زند عمارتی روی قبر این شاعر بزرگ ساخته می شود و سال ها بعد شاعر دیگر شیرازی به نام شوریده شیرازی که نابینا بوده نیز در این مکان دفن می شود. در سال 1331 عمارتی جدید و شیک با ادغام معماری سنتی و ایرانی ساخته می شود که این ساختمان تا به امروز هنوز پا برجا است. قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر را با قیمت مناسب می توانید از بوکینگ پرشیا تهیه کنید و با قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر یا بلیط هواپیما شیراز ارزان سفری آسان و ساده به شهر شیراز داشته باشید. بوکینگ پرشیا همواره در تلاش است که قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر را به صورت آنلاین به شما نمایش بدهد.


قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر : آرامگاه حافظ


یکی دیگر از شاعر های معروف ایران که شهرت جهانی دارد حضرت حافظ است، این شاعر از سراسر جهان علاقه مندان بسیاری دارد و همین امر باعث شده سالانه گردشگران زیادی برای زیارت آرامگاه این حضرت راهی شیراز شوند. آرامگاه حافظ معروف به حافظیه است و کمی پایین تر از دروازه قرآن در بلواری به نام بلوار گلستان قرار دارد، این آرامگاه در قبرستانی واقع شده که به آن خاک مصلی می گفته اند. قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر را به صورت آنلاین در بوکینگ پرشیا مشاهده نمایید. برروز ترین قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر را از بوکینگ پرشیا بخواهید. اولین بنا برای حافظ 65 سال پس از مرگ وی به دست حاکم وقت فارس ساخته شد که بنا به صورت گنبدی شکل بود و در جلو آن حوض بزرگی قرار داشته که با آب رکن آباد پر می شده است، این بنا در زمان حکومت صفویان و پس از آن به دست نادرشاه افشار مرمت و بازسازی شد. در زمان حکومت زندیه باغی بزرگ اطراف آرامگاه حافظ ساخته شد و همچنین دیوار های بزرگی اطراف آن کشیده شد و سنگ قبر مرمر روی قبر قرار گرفت در نهایت ساختمان و بنایی که امروز ما در تصاویر مشاهده می کنیم در زمان پهلوی روی قبر حافظ ساخته شد و تا امروز نیز پا برجا است. اگر قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر مناسب بود و راهی این شهر شدید آرامگاه حافظ جزو اولین جاهایی است که باید از آن دیدن کنید.


 قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر : مسجد نصیرالملک


یکی از زیباترین مساجد ایران با عنوان مسجد نصیرالملک در شیراز قرار دارد، که در خیابان لطفعلی خان زند و در نزدیکی حرم شاهچراغ قرار دارد. این بنا به دستور یکی از بزرگان قاجار به نام نصیرالملک و به دست معمار معروف محمد حسن معمار در طول 12 سال ساخته شده است. این مسجد صحن بسیار بزرگی دارد و دارای دو شبستان شرقی و غربی می باشد، سقف ورودی مسجد با کاشی کاری های بسیار زیبا ساخته شده است. بعضی قسمت های این مسجد الهام گرفته شده از مسجد وکیل است که به زیبایی هرچه تمام ساخته شده است. اگر قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر مناسب بود و توانستید به این شهر زیبا سفر کنید پیشنهاد می کنیم در هنگام ظهر به این مسجد زیبا بروید تا رنگ های تولید شده از شیشه های این مسجد را مشاهده کنید که به زیبایی هرچه تمام جلوه می کند.


 قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر : باغ عفیف آباد


شیراز باغ زیاد دارد و یکی از باغ های زیبا در شیراز باغ عفیف آباد است که در حال حاضر در اختیار ارتش است که به عنوان یکی از بزرگترین موزه های سلاح خاورمیانه مورد بهره برداری قرار گرفته است، در این موزه اسلحه افراد زیادی در طول تاریخ مانند، ناصرالدین شاه، مظفر الدین شاه، محمد علی شاه، محمد رضا شاه و رضا شاه و همچنین مسلسل رییس علی دلواری قرار دارد. این باغ در سال 1284 به دست میرزا علی محمد خان قوام الملک ساخته شده است، نام دیگر این باغ گلشن است، این باغ از زمان صفویه مورد توجه بوده و در مواقع سفرهای پادشاهان صفوی به شیراز در این مکان نزول می کرده اند. قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر از قیمت مناسبی در بوکینگ پرشیا فراهم می باشد و بروزترین قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر در بوکینگ پرشیا قابل مشاهده می باشد. در اواخر حکومت قاجار این باغ به خواهر زاده سازنده باغ به نام عفیفه خانم ارث می رسد که وی اقدام به بازسازی و نوسازی بسیاری از مکان های باغ می کند و نام عفیف آباد نیز برگرفته از نام همین شخص است. در زمان پهلوی از طرف وارثین این باغ به فرح پهلوی اهدا می شود ولی در سال 1340 ارتش موفق می شود در مزایده باغ را خریداری کند و بعد از انقلاب نیز در اختیار ارتش قرار می گیرد و تبدیل به موزه ملی سلاح می شود. شیراز علاوه بر این جاهایی که معرفی شد مکان دیدنی بسیار زیاد دیگری دارد و پرداختن به همه آن ها از حوصله یک مقاله خارج است، امیدواریم توانسته باشیم بخشی از این شهر زیبا را به شما معرفی کرده باشیم و شما بعد از اطلاع از قیمت بلیط هواپیما شیراز چارتر راهی این شهر شوید.برای دریافت قیمت بلیط هواپیما به سایت بوکینگ پرشیا مراجعه فرمایید.