قیمت بلیط هواپیما کیش


قیمت بلیط هواپیما کیش


خرید بلیط هواپیما کیش، به علت پرتردد بودن پرواز هایی با مبدا یا مقصد کیش بسیار ساده و در تمام طول سال امکان پذیر است، هم چنین در بیشتر طول سال هنگام خرید بلیط هواپیمایی کیش و خرید بلیط هواپیما می توانید انواع گزینه های بلیط های چارتر یا لحظه ی آخری را نیز در نظر بگیرید. رزرو بلیط هواپیما و خرید بلیط هواپیما کیش به صورت آنلاین از سایت های شرکت های هواپیمایی کیش ایر، زاگرس، ماهان، معراج، ایر تور، آتا، کاسپین، آسمان؛ نفت، تابان، اترک، قشم ایر، ایران ایر و سپهران امکان پذیر است، و در صورت خرید بلیط هواپیما کیش سیستمی، می توانید در صورت نیاز تاریخ سفر خود را نیز از طریق سایت و به صورت آنلاین تغییر دهید.


خرید بلیط هواپیما کیش : جاذبه های گردشگری کیش

به علت فاصله ی زیاد جزیره کیش از اکثر کلان شهر های ایران و همینطور عدم امکان دسترسی زمینی به جزیره، خرید بلیط هواپیما کیش طبیعتا تنها راه اقتصادی و راحت برای اکثر گردشگران داخلی که قصد بازدید از این جزیره را دارند محسوب می شود. بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کیش از اوایل دی ماه تا اواخر اردیبهشت است، به همین دلیل اگر قصد جدی برای خرید بلیط هواپیما کیش و بلیط هواپیما کیش دارید، سعی کنید کمی قبل از تاریخ قطعی سفر خود اقدام به رزرو بلیط سیستمی کنید یا منتظر فرصتی مناسب برای خرید بلیط چارتر بمانید. قیمت بلیط هواپیما با محدوده مناسب را با بوکینگ پرشیا تجربه کنید.نام جزیره کیش لغت به معنای “تیردان” یا “ترکش” است، زیرا وقتی افراد بر بلندیهای اطراف جزیره می ایستادند، جزیره در برابر آن ها مانند تیری که در ترکش باشد به نظر می رسید.


از شگفتی های منحصر به فرد کیش ، سواحل آن زیبا و کم نظیر آن هستند ، به علت عمق کم آب و شفافیت و زلالی آن، کف دریا تا عمق چند متری قابل مشاهده است و از این نظر مانند یک اکواریوم طبیعی به نظر می رسد. اسکله تفریحی ، جاده کرانه که دور تا دور جزیره کشیده شده است، پیست دوچرخه سواری به طول حدود 70 کیلومتر که دوچرخه سواران می توانند بسته به انتخاب خود در روز یا شب در آن به دوچرخه سواری بپردازند، ایستگاه های کرایه دوچرخه، مجموعه ورزشی المپیک دارای انواع زمین های ورزشی از جمله زمین های فوتبال ، تنیس ، استخر، والیبال ، بسکتبال ، شطرنج ، اسکواش ، و مجموعه ورزشی با انواع بازیهای بیلیارد و بولینگ از دیگر امکانات تفریحی این جزیره محسوب می شوند.بازارهای کیش نیز به علت اینکه این جزیره در منطقه آزاد واقع شده است، جذابیت خاصی برای گردشگران دارند و معمولا بازدیدکنندگان روزانه در بازار به خرید می پردازند و شب در هوای پاکیزه کنار ساحل، از تماشای دریا، شنا و دوچرخه سواری لذت می برند.


در جزیره کیش با چراغ قرمز مواجه نخواهید شد، و نبود خودرو های بسیار و ترافیک باعث می شود حمل و نقل روان و همراه با آرامش باشد، به طوری که بدون اتلاف وقت و انرژی و در حداقل زمان ممکن طولانی ترین مسافت را طی می کنید.


ساحل مرجان از ساحل های پرطرفدار کیش محسوب می شود. اغلب گردشگران این ساحل را برای تماشای منظره های جزیره و ساحل مرجانی انتخاب می کنند. وجود آلاچیق ها و طراحی مناسب این پارک ساحلی در جذب گردشگران بی تاثیر نبوده است.

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ناحیه کیش، جزیره هندورابی است. در صورت تمایل به سفر دریایی، با خرید بلیط هواپیما کیش و بلیط کیش می توانید از این جزیره نیز دیدن کنید، زیرا جزیره هندورابی از توابع جزیره کیش، یکی از جزیره های آرام و تقریبا خالی از سکنه و همراه با ساحل شنی و تخته سنگ های محلی است، گرچه فرودگاه جزیره هندورابی نیز امسال افتتاح گردید برای خرید بلیط به مقصد فرودگاه هندورابی، می توانید مثل خرید بلیط هواپیما کیش از طریق سایت اقدام کنید. هندورابی حدود 23 کیلومتر مربع مساحت دارد. در این جزیره روستایی به نام “هندرابی” وجود دارد، و قریه های بنام دورات و صرات نیز در مجاورت همین روستا واقع شده اند. این جزیره از قرن پانزدهم میلادی تا دوران رفع استعمار، توسط پرتقالی ها به عنوان یک پایگاه نظامی و تجاری مورد استفاده قرار می گرفته است. آثار باقی مانده از این پایگاه نظامی هنوز هم به چشم می خورند.


خرید بلیط هواپیما کیش : فرودگاه بین المللی کیش

این فرودگاه در سال 1347 ساخته شد و در حال حاضر تحت مالکیت سازمان منطقه آزاد کیش قرار دارد. خرید بلیط هوایپما کیش به صورت یک طرفه مگر در ایام شلوغ سال مشکلی ایجاد نخواهد کرد زیرا در این فرودگاه دفاتر فروش بلیط مختلفی وجود دارند که می توانید بلیط برگشت خود را از آن ها تهیه کنید. این فرودگاه چهار ترمینال و نه کیلومتر متر مربع مساحت دارد، که از این مقدار 9500 متر مربع به ترمینال های خارجی و 4000 متر مربع به ترمینال های داخلی اختصاص داده شده اند. گفتنی است چهارده مسیر تاکسی وی نیز برای دسترسی به فردوگاه موجود هستند.بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما کیش مقررات مربوط به مسافران و نوع و مقدار بار مجاز را با دقت مطالعه فرمایید. شما با خرید بلیط چارتر می توانید سفری به یادماندنی به کیش داشته باشید.


خرید بلیط هواپیما کیش : خطوط هوایی

لیست مقاصد پرواز های چارتر که شامل پرواز های سیستمی نیز می شوند را در ادامه مشاهد می کنید. هنگام خرید بلیط هواپیما کیش از نوع چارتر به تاریخ پرواز خود توجه کنید زیرا امکان تغییر آن وجود نخواهد داشت.