بیمه‌نامه عبارت است از پوشش صدمات بدنی و بیماری بیمه‌شده که پس از شروع سفر به خارج بروز کرده و یا عارضه ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی که ابتلا به آن یا آغاز آن، پس از شروع سفر به خارج بوده و موجب درخواست امداد از طرف بیمه‌شده یا نمایندگان او شود.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی

این بیمه نامه، هزینه های پزشکی و برخی دیگر از خساراتی که ممکن است برای مسافر در حین سفر اتفاق بیافتد را به بهترین وجه تحت پوشش قرار می دهد.

  • ارائه خدمات کمک رسانی به صورت ۲۴ ساعته و در تمام نقاط جهان
  • پرداخت هزینه های خسارت بصورت مستقیم به مراکز درمان در سراسر جهان و عدم نیاز بیمه گذار به پرداخت هزینه ها در سفر و رجوع مجدد به شرکت بیمه جهت دریافت آنها
  • رسیدگی به شکایات و همچنین پیگیری خسارات از طریق شعب بیمه سامان و عدم نیاز به پیگیری امور از طریق شرکتهای خارجی
  • امکان بهره مندی از کلیه اطلاعات و موقعیت مکانی مراکز درمانی، پزشکان، داروخانه ها و مراکز فوریت های پزشکی در خارج از کشور
  • قابلیت طراحی طرح ها و قراردادهای گروهی منطبق با نیاز بیمه گذاران و جامعه هدف
  • پشتیبانی 24 ساعته از این سایت

استرداد آنلاین بیمه های مسافرتی

در سایت جامع بوکینگ پرشیا کنسل کردن بیمه های سامان هیچ جریمه ای ندارد و میتوان به راحتی آنرا کنسل نمود.

وجود طرح های مختلف بیمه های مسافرتی در سایت بوکینگ پرشیا از ویژگی های بارز این سایت میباشد و اگر احیانا شما به هر دلیلی بخواهید بیمه مربوطه را کنسل کنید میتوانید در مدت زمان کوتاهی این کار را انجام دهید.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی از سایت بوکینگ پرشیا

خرید بیمه مسافرتی از سایت بوکینگ پرشیا به راحتی و با چند کلیک ساده صورت میگیرد. به این صورت که شما با واردکردن مقصد (کشور مورد نظر جهت سفر) وهمچنین تاریخ تولد و مدت زمان اقامت خودرا وارد کنید .

سپس جستجو کنید و با انتخاب نوع بیمه خود مشخصات خودرا وارد کنید و درپایان شما میتوانید بیمه خودرا خریداری کنید.

اگر شما در هر مرحله از خرید بیمه مورد نظر خود به مشکلی برخورد کردید میتوانید در چت آنلاین سایت و یا همچنین تماس گرفتن با پشتیبانی مشکل خودرا حل کنید پشتیبانی از سایت بصورت 24 ساعته میباشد.

به دلیل استقبال گرم شما مسافران عزیز از سایت بوکینگ پرشیا و همچنین خرید بیمه های مسافرتی ، سایت جامع بوکینگ پرشیا با شرکت بیمه مسافرتی سامان در صدد هستن تا با کاهش قیمت ها این امکان را فراهم کنند تا شما مسافرین محترم با پرداخت کمترین هزینه بیمه های مسافرتی خود را دریافت کنید.

با وارد کردن مقصد، تاریخ تولد ، مدت زمان اقامت و همچنین انتخاب نوع بیمه میتوانید جستجو کنید . در صفحه بعد شما یکی از طرح های بیمه مسافرتی را انتخاب میکنید . سپس با وارد کردن مشخصات خود میتوانید بیمه مورد نظر را خرید کنید.

بیمه مسافرتی سامان

با توجه به مشکلات پیش آمده ناشی از تحریم‌های ظالمانه و هم چنین افزایش نرخ ارز ، نیاز به یک بیمه نامه " مطمئن " که توسط شرکت بیمه" حرفه ای" در صنعت گردشگری که دارای دانش و بینش کافی از نیازهای مسافران قبل و در طول مدت سفر است، بیش از پیش احساس می‌شود.

بر این اساس شرکت بیمه سامان به عنوان شرکت بیمه پیشرو در صنعت گردشگری با شناخت کافی و کامل از سوابق بیش از 6 میلیون نفر مسافر ایرانی در مقاصد مختلف و هم چنین اتصال به بیش از 50 هزار مرکز درمانی اقدام به ارائه " مطمئن ترین" و " جامع ترین" محصول بیمه‌های مسافرتی بر اساس قصد سفر مسافران نموده است.

دسترسی سریع