قوانین کلی خرید از وبسایت «بوکینگ پرشیا»

وبسایت «بوکینگ پرشیا» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و تجارت الکترونیک میباشد و تمامی کاربران سایت ملزم به رعایت قوانین هستند.

صدور قطعی بلیط تنها پس از تائید نهایی پرداخت وجه از جانب بانک امکان پذیر است. پس از تائید پرداخت حداکثر ظرف ۱ ساعت بلیط الکترونیکی شما به شماره همراه یا آدرس ایمیلی که هنگام رزرو ارائه کردید ارسال خواهد شد.

اگر به هر دلیلی صدور بلیط با مشکل مواجه شود، بوکینگ پرشیا پس از اطلاع موضوع به خریدار از طریق ایمیل یا پیامک، کل وجه پرداختی را حداکثر ظرف ۷۲ ساعت به حساب خریدار مرجوع خواهد کرد. در صورتی که به هر دلیلی صدور بلیط با مشکل مواجه شود، «بوکینگ پرشیا» پس از ارجاع وجه پرداختی به خریدار، و اطلاع رسانی هیچ مسئولیت دیگری ندارد.

بلیط تنها با توجه به اطلاعاتی که برای مسافر هنگام خرید ارائه میدهید صادر شده و امکان انتقال آن به شخص دیگر وجود ندارد. مسئولیت ارائه اطلاعات صحیح هنگام خرید از جمله شماره پاسپورت یا کارت ملی، تاریخ تولد ،نام و نام خانوادگی به فارسی و لاتین بر عهده خریدار بوده و « بوکینگ پرشیا » هیچ مسئولیتی در قبال بروز مشکلات احتمالی ناشی از ارائه اطلاعات نا صحیح ندارد.

توجه داشته باشید مبنای محاسبه سن مسافر، تاریخ دقیق تولد در مدرک شناسنایی میباشد، در صورتی که تاریخ تولد یا کد ملی را اشتباه وارد کنید از سوار شدن شما به هواپیما جلوگیری بعمل خواهد آمد.

«بوکینگ پرشیا» تنها خدمات اطلاعات پرواز و فروش بلیط هواپیما را ارائه می دهد و مسئولیت مواردی مانند: تاخیر یا کنسلی پرواز بر عهده شرکت هواپیمایی صادر کننده بلیط است.


نحوه محاسبه قیمت بلیط برای کودک و نوزاد

از آنجا که نحوه محاسبه قیمت بلیط برای کودک و نوزاد با توجه به نوع بلیط و ایرلاینهای مختلف متفاوت است میتوانید قبل از خرید از پشتیبانی اطلاعات لازم را استعلام بگیرید.


قوانین مربوط به استرداد یا تغییر بلیط

اکثر پروازهای چارتری غیرقابل استرداد هستند و حتی امکان تغییرتاریخ پرواز نیز وجود ندارد، بنا بر این به شما توصیه میکنیم تنها در صورتی از پروازچارتراستفاده کنید که تاریخ سفرشما مشخص و برنامه ریزی شده است. اگر فکر میکنید ممکن است تاریخ پرواز شما تغییر کند به شما توصیه میکنیم ازپرواز سیستمی استفاده کنید.

استرداد یا تغییر بلیط در پرواز های سیستمی بسته به زمان ارسال درخواست، مشمول جریمه ای به میزان ۱۰٪ تا ۷۰٪ خواهد شد. درخواست استرداد یا تغییر بلیط باید کتباََ و از طریق وبسایت برای گروه پشتیبانی ارسال شود.